Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Účastník Love Islandu mal byť ženíchom v Ruži pre nevestu. Takto odmietol ponuku

Hodil by sa na to?


Televízia Óčko na svojom Instagrame zdieľala video z podcastu Hodina pravdy, ktorý moderuje Adriana Brabencová z Love Islandu. Ako hosťa tam mala Adama Sedra, ktorý sa v Love Islande dostal s Venis až do finále.

Dvojica spolu tvorila pár ešte niekoľko mesiacov po šou, no potom oznámili rozchod. Pre fanúšikov to bol šok, pretože si mysleli, že im to vydrží. Srdiečka najprv uvádzali, že sa rozišli v dobrom, no Adam potom povedal na Venis zopár nepekných slov.

Práve mladá Češka mu mala byť neverná a vraj sa mala vydať, čo prezradil v podcaste Honeytalk, ale aj v Hodine pravdy. „Venis je vydatá aj jej sestra. Normálne je vydatá a má to v pase. Pani s morálkou, spirituálna so svojimi zásadami si zobrala čáva z Vietnamu, ktorý sa chcel dostať do Česka,“ prezradil Adam vtedy.

Súčasťou podcastu bol už pred pár týždňami, no Adri teraz zverejnila na Instagrame bonusové video. V spomínanom podcaste tiež prezradil informáciu, že chceli, aby sa stal ženíchom v šou Ruža pre nevestu v slovenskej, ale aj v českej verzii.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

„Dostal som ponuku na Ružu. Dostal som ponuku aj zo slovenskej, aj z českej… Ty by si sa tam strašne hodil a neviem čo… Ja vôbec nechcem mať na krku desať žien alebo koľko ich tam je,“ prezradil, čím prekvapil aj samotnú Adri.

Ona mu na to odpovedala, že v šou nie je desať, ale až 18 žien, na čo zostal v šoku. Odmietol ich veľmi pohotovo. „Keď som dostal ten telefonát, som povedal… Ako som im to povedal? Že toľko peňazí nemáte, aby som tam išiel,“ zasmial sa na záver.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.