Účesy, podľa ktorých dokážeš hneď zistiť, s akým človekom máš dočinenia (2. časť)

Podľa účesu spoznáš človeka.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Podľa vlasov vieš o človeku zistiť naozaj veľa. Sú jednoducho účesy, ktoré sú veľmi špecifické a vyberá si ich najčastejšie práve tá jedna skupina ľudí. Samozrejme, raz za čas sa nájde výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. Keďže sa vám páčil náš predošlý článok o účesoch, tak ti prinášame pokračovanie. Nájdeš tu všetky typy účesov z tvojho okolia? 

Vlasy nie sú jej priorita

Kde-tu má nejaký chumáčik nerozčesaných vlasov, inde zasa kúsok jedla a občas sa stane, že ich má aj niekoľko dní neumyté. Ak vidíš niekoho s týmto špecifickým účesom, môžeš si byť viac ako len istý, že ide pravdepodobne o nejakú maminu. Tá má starostí vyše hlavy a jej koruna krásy je občas medzi poslednými prioritami. Raz za čas sa však stane, že nemusí ísť nevyhnutne o nejakú maminu, skrátka ide len o človeka, ktorý má toho momentálne príliš veľa.

Artcavemaniac / EMEFKA

Zaspal v minulom storočí

Vpredu biznis, vzadu párty. Presne tak sa dá charakterizovať účes, ktorý sa tiež nazýva mullet. Najčastejšie ho má v obľube muž okolo päťdesiatky a vyššie. Medzi jeho záľuby patrí chodenie na pivko a prechádzky ulicami v sandáloch a ponožkách s igelitkou v ruke. Tento typ účesu je veľmi obľúbený medzi mužmi u našich bratov Čechov.

Artcavemaniac / EMEFKA

Vzdal to s barberom

Mnohí muži momentálne podľahli čaru šikovných ručičiek barberov. Nájdu sa však aj takí, ktorí ich hneď niekoľkých vyskúšali, no ani jeden im nesadol. Preto sa na to vykašľali a rozhodli sa, že budú nosiť na hlave cibuľku alebo takzvaný drdol.

Ich predlhá ofina im už lezie do očí pri hraní futbalu, preto si ju radšej zopnú do gumičky a vyzerajú podobne ako každý druhý jorkšír, ktorého stretneš na ulici. Je vysoká pravdepodobnosť, že takéhoto muža stretneš v ženskom oddelení nakupovať džínsy. A nie, nekupuje ich pre svoju priateľku.

Artcavemaniac / EMEFKA

Má na všetko názor

Pani, ktorá ťa častuje pohľadom na ulici iba preto, lebo si si dovolil nadýchnuť sa. Čokoľvek sa jej nepáči, tak sa ihneď ozve. Pri pokladni šomre, že musí čakať dlhé tri minúty a prečo neotvoria ďalšiu, rúško nosí ideálne pod nosom a kedykoľvek sa rada porozpráva s manažérom. Najskôr pani rozoznáš práve podľa jej špecifického účesu, ktorý nosí už niekoľko rokov stále rovnako. Takzvané mikádo a jemný melír, ktoré mali rovnako ako mullet dávno zapadnúť prachom.

Artcavemaniac / EMEFKA

Všetky ženy mu závidia

Tak, ako existujú ženy s krátkymi vlasmi, sú aj muži s dlhými. Často ich majú také perfektné, zdravé a lesklé, že si k nim ženy chodia po rady ohľadom kozmetických prípravkov na vlasy. Najskôr ich vidíš chodiť celých v čiernom a na tričku majú ideálne znázornenú nejakú metalovú kapelu. Skrátka, metalisti musia mať dlhé vlasy, inak by pogovanie na koncertoch nemalo svoj efekt.

Artcavemaniac / EMEFKA

Novodobý Eminem

Niekedy máš pocit, že na ňom jeho frajerka skúša svoju farbu na vlasy, no čuduj sa svete, on to robí dobrovoľne. Rozmohol sa nám tu taký nešvár, že sa muži s obľubou farbia na blond. Nikto netuší, kto im povedal, že to vyzerá dobre, presne ako aj pri nosení tých ženských džínsov.

Oni sú však presvedčení, že to tak naozaj je, a hrdo svoju hlávku sťa kuriatko vytŕčajú kade-tade. Sú to muži, ktorí skrátka potrebujú zaujať a nič lepšie ako farbenie vlasov na blond im nenapadlo. Nuž, nie každý blondiak môže byť Eminem.

Artcavemaniac / EMEFKA

Samozrejme, nemôžeme úplne generalizovať a nájdu sa aj prípady, keď sú ľudia s týmito účesmi úplne iní a vymykajú sa veciam, ktoré sme vyššie napísali. Máme radi všetkých svojich čitateľov s akýmikoľvek účesmi. 😉

Ak ťa tento článok zaujal, jeho 1. časť nájdeš tu


Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
23
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
46
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bábiky, nože, písacie stroje. Celebritní zberatelia z Hollywoodu odkrývajú svoje kolekcie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME