Účet na sociálnej sieti, na ktorom sú iba psy z hier, je populárnejší, ako by si čakal

Nechá sa ním uniesť aj niekto, kto práve nehrá hry.

Zdroj: youtube.com/ TriformTrinity

Založenie účtu na sociálnej sieti je záležitosť niekoľkých minút. Preto je už úplne bežné, že majú svoje profily na sociálnych sieťach domáci miláčikovia, vajce alebo kuchynská naberačka. Na Twitteri sme nedávno objavili naozaj neobvyklý účet, ktorý má viac ako 200 000 fanúšikov. Čím je výnimočný?

Tento Twitter účet je totiž venovaný iba psom. Nebolo by na tom nič neobvyklé, ak by to boli reálne, živé psy. Na účte @CanYouPetTheDog totiž nájdeš iba snímky a videá toho, ako sa niekto hrá alebo mazná so psom v hrách. Určite niekoho poteší taká milá vec, ako keď v hre, kde sa iba strieľa alebo útočí, nájdeš psa a ten sa ti nechá pohladkať.

Keď výrobcovia vkladajú do hier takéto milé detaily, hráči to mnohokrát veľmi pozitívne ocenia, a presne preto vznikol aj tento Twitter účet, ktorý sa delí o podobné hráčske radosti.

Kvôli jedlu či prestávke na toaletu nemá žiaden hráč chuť zastaviť hru, ale kvôli psíkom áno. V niektorých hrách sú psy podobné tým, ktoré poznáme, iné vyzerajú ako dinosaury. V niektorých sa nájdu aj také psy, ktoré ti dajú labku, kotúľajú sa po zemi, prípadne ich vôbec nie je možné pomaznať. Áno, účet je určený aj pre psy v hrách, ktorých sa nedá pohladkať.

Treba uznať, že tento účet bude baviť scrollovať aj človeka, ktorý práve nie je maniak do digitálnych hier. Psy má rád takmer každý a zvedavosť, aké rôzne psy sa môžu v hrách nachádzať, ti jednoducho nedá pokoj.

Účet sa stal dokonca tak veľmi populárny, že kvôli nemu začínajú prvky do hier implementovať stále ďalší a ďalší výrobcovia. Niet sa však prečo čudovať, že sa spoločnosti rozhodli investovať peniaze do takýchto srandičiek, keďže ich potom čaká reklama zadarmo…

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
22 obyčajných vecí z neobyčajného uhla pohľadu, ktoré ťa nadchnú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME