Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Založenie účtu na sociálnej sieti je záležitosť niekoľkých minút. Preto je už úplne bežné, že majú svoje profily na sociálnych sieťach domáci miláčikovia, vajce alebo kuchynská naberačka. Na Twitteri sme nedávno objavili naozaj neobvyklý účet, ktorý má viac ako 200 000 fanúšikov. Čím je výnimočný?

Tento Twitter účet je totiž venovaný iba psom. Nebolo by na tom nič neobvyklé, ak by to boli reálne, živé psy. Na účte @CanYouPetTheDog totiž nájdeš iba snímky a videá toho, ako sa niekto hrá alebo mazná so psom v hrách. Určite niekoho poteší taká milá vec, ako keď v hre, kde sa iba strieľa alebo útočí, nájdeš psa a ten sa ti nechá pohladkať.

Keď výrobcovia vkladajú do hier takéto milé detaily, hráči to mnohokrát veľmi pozitívne ocenia, a presne preto vznikol aj tento Twitter účet, ktorý sa delí o podobné hráčske radosti.

Kvôli jedlu či prestávke na toaletu nemá žiaden hráč chuť zastaviť hru, ale kvôli psíkom áno. V niektorých hrách sú psy podobné tým, ktoré poznáme, iné vyzerajú ako dinosaury. V niektorých sa nájdu aj také psy, ktoré ti dajú labku, kotúľajú sa po zemi, prípadne ich vôbec nie je možné pomaznať. Áno, účet je určený aj pre psy v hrách, ktorých sa nedá pohladkať.

Treba uznať, že tento účet bude baviť scrollovať aj človeka, ktorý práve nie je maniak do digitálnych hier. Psy má rád takmer každý a zvedavosť, aké rôzne psy sa môžu v hrách nachádzať, ti jednoducho nedá pokoj.

Účet sa stal dokonca tak veľmi populárny, že kvôli nemu začínajú prvky do hier implementovať stále ďalší a ďalší výrobcovia. Niet sa však prečo čudovať, že sa spoločnosti rozhodli investovať peniaze do takýchto srandičiek, keďže ich potom čaká reklama zadarmo…


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.