Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Mačky. Nežili 50-tisíc rokov neobjavené na dne Mariánskej priekopy a aj tak sú pre nás stále záhadou. Človek jednoducho nepochopí, prečo sa radšej hrajú s paličkou do ucha ako s hračkami, za ktoré vyvalil polovicu výplaty, prečo majú potrebu o tretej ráno behať z jednej strany bytu na druhú, zhadzovať ti veci z poličiek, a už vôbec nie to, prečo si radšej sadnú kamkoľvek inam ako, nedajbože, do pelechu.

Vesmírne zákony pre ne neplatia a žiadne iné zákony vlastne tiež nie. Robia si, čo chcú, žijú nezávislý život a niekedy sa vďaka tomu dostanú na miesta, kde by rozhodne byť nemali. Profil na Twitteri @catshouldnt zbiera fotografie presne takých mačiek. Momentálne baví viac ako 600-tisíc verných fanúšikov a my veríme, že sa v ich príspevkov nájde niečo, čo do kolien dostane aj teba. Tak čo, trafili sme?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Zdroj: catshouldnt / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.