Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
Zdroj: ©Shutterstock

Učitelia sa podelili o bizarné dôvody, prečo poslali žiakov do riaditeľne

Aj takéto momenty patria k práci učiteľa.

Práca učiteľa je všetko, len nie nudná a stereotypná. Dôkaz? Napríklad tieto príhody učiteľov z Redditu. Tí sa nedávno na sociálnej sieti podelili o bizarné dôvody, pre ktoré museli svojich študentov poslať na púť do riaditeľne a niektoré teda skutočne stoja za to. Poďme si ich spoločne prečítať.

1. Chalan pristihol spolužiaka podvádzať pri teste… tak schmatol voľnú stoličku vedľa seba a šľahol mu ju o hlavu. Jeho mama napochodovala do školy ako kráľovná zemegule a nedokázala pochopiť, prečo by mal byť za niečo také jej syn podmienečne vylúčený.

2. Vkradol sa do zborovne, aby mohol v mikrovlnke „upiecť“ kura. Celé kura. Nastavil ju na päť minút a všetci sme boli celkom radi, že sme nevyleteli do vzduchu.

3. Ja som riaditeľka a raz za mnou poslali študentku so živým zajacom v ruksaku. Nie králikom. Zajacom, ktorého po ceste do školy chytila na poli. Veľmi rýchle šesťročné dievčatko, to sa jej musí nechať.

4. Moja sestra jeden čas pracovala ako suplujúca učiteľka. Hovorila mi historku o dievčatku, ktoré našlo jedno ráno triednu zlatú rybku mŕtvu a rozhodlo sa ju zjesť. Bol to pondelok, takže pravdepodobne plávala hore bruchom celý víkend.

učiteľ, žiak, študent, riaditeľňa, pokarhanie, príhody učiteľov
Shutterstock

5. Učím na druhom stupni základnej školy. Mala som žiaka, ktorý prepašoval do školy plynový varič a mamine namarinované bravčové kotlety, len aby ich mohol cez prestávku pripraviť a predávať spolužiakom. Biznis model to bol dobrý, ale keď sa to dozvedela jeho mama, skoro ho stiahla z kože.

6. Mala som študentku, ktorá sa rozplakala vždy, keď musela odpovedať pred tabuľou. Po čase som ju prestala vyvolávať, lebo som sa bála, že trpí úzkosťami a nechcela som to ešte zhoršovať. Až neskôr som sa dozvedela, že o svojich spolužiakoch rozširuje nechutné klebety. Keď som o tom informovala jej mamu, zašla tak ďaleko, že mi z jej mailu odpísala: „Proste ju nechajte tak.“

10 zábavných tweetov, ktoré výstižne sumarizujú život v manželstve

Odporúčame prečítať:

10 zábavných tweetov, ktoré perfektne sumarizujú život v manželstve

Raz zabudla, že sa „bojí“ rozprávať pred ostatnými. Uprostred hodiny začala papuľovať, že im dávam príliš veľa úloh, hoci viem, že niektorí študenti pracujú. Začala menovať, kto všetko, až prišla k menu jednej ďalšej študentky. Tá sa postavila a povedala: „Dá sa pracovať a odovzdávať úlohy načas zároveň. To ale človek nemôže plytvať čas ohováraním.“ Aby som to skrátila, v ten deň skončila v riaditeľni.

7. Spolužiakovi otec na desiatu zabalil neskutočne naložený sendvič s marinovaným mäsom, ktorý voňal na celú triedu. Učiteľ ho poslal do riaditeľne. Vraj nech si ho tam doje, lebo tou arómou rozptyľuje ostatných.

8. Jedna z mojich študentiek si myslela, že bude fakt vtipné, keď cez prestávku ostane v učebni, vyláme všetky klávesy na mojom školskom notebooku, hodí ich do igelitového vrecka a schová ich na záchode. Mne to vtipné neprišlo.

učiteľ, žiak, študent, riaditeľňa, pokarhanie, príhody učiteľov
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.