Učitelia sa podelili o bizarné zaujímavosti, ktoré o sebe žiaci prezradili v prvý školský deň

„Raz mi odpadol pipík. V Disneylande.“

Zdroj: © Shutterstock

Klasický scenár. Prvý deň v novej škole, trieda plná nových spolužiakov a učiteľ logicky chce, aby ste sa navzájom spoznali. Tak si na zdrap papiera načmáraš svoje meno, a keď ťa niekto vyvolá, povieš o sebe jednu zaujímavosť, ktorá teda vonkoncom nikoho nezaujíma. Niektoré decká povedia, že rady jedia pizzu, iné, že sa venujú futbalu…

A potom sú tu exempláre ako tieto, o ktoré sa nedávno podelili učitelia na Reddite. Tie v rámci prvotnej predstavovačky prezradili veci, ktoré si mali radšej nechať pre seba. Tie najbizarnejšie výroky sme zozbierali v tomto článku a veríme, že vás pobavia rovnako ako nás.

1. Mala som študenta, ktorý začal rozprávať o tom, ako sa niekedy jeho ocko opije a potom prosí maminku o divné veci. Snažila som sa zakročiť a povedať mu, že to nemusí rozvádzať, keď vtom dodal: „Napríklad o polievku. Proste na ňu z gauča zahučí ‚polievkuuuuuuuu‘.“ Mala som, čo robiť, aby som sa nezačala rehotať.

2. Malý žiak mi povedal, že jeho „mamina a otec majú rovnakých rodičov“. Rýchlo som to zakecala a dúfala, že si nikto iný v triede neuvedomí, že jeho rodičia sú vlastne súrodenci. Na druhý deň sa za mnou zastavil a vysvetlil mi, že si to celé poplietol.

Vraj nemajú úplne spoločných rodičov, len toho istého otca. Veľmi sa mi uľavilo, keď do školy zavolala jeho mama a povedala, že si jej nevlastný otec zobral za ženu matku jej muža. Akože, stále to je divné, ale podstatne prijateľnejšie.

3. „Mám doj*banú ruku, lúzri!“ zajačal na celú triedu a slovo, ktoré rozhodne nebolo treba zvýrazniť, zvýraznil až-až. Mal 12 rokov, paralyzovanú ruku… a v ten deň ostal po škole.

4. Robila som kurz prvej pomoci. V prvý deň bola klasická zoznamovačka. Každý sa mal predstaviť a povedať o sebe niečo zaujímavé a tento chlapík bez srandy s hrdým výrazom na tvári vyhlásil, že má nezaplatené pokuty za parkovanie vo výške viac ako 300-tisíc.

© Shutterstock

5. „Ahojte, všetci, moje meno je XY a môj brat sa ako dospelý už trikrát posr*l.“ Nevedel som, či sa smiať, alebo plakať.

6. Jeden študent mi povedal, že je po ňom pomenovaná kapitola v skriptách stomatologickej medicíny, pretože mal v detstve veľmi vzácnu diagnózu. Napísal o tom dokonca aj esej. Dodnes ju mám.

7. Učím francúzštinu. Keď k nám prišiel výmenný študent z Francúzska, predstavil sa s tým, že „rád bodá ostatné deti“. Myslel tým, že rád šermuje, len si nevedel spomenúť na presný preklad toho slova. Musím povedať, že vtedy mi nebolo všetko jedno.

8. „Náš pes musí nosiť okolo krku satelit, lebo mu tatinko ufikol gule.“ – chlapček z mojej triedy, vek 9 rokov

© Shutterstock

9. Učila som po anglicky v Indonézii a raz mi žiačka povedala, že si každé ráno čistí h*vno z postele. Požiadala som ju, aby to trochu upresnila, a začala som sa báť, že má nejaké seriózne tráviace ťažkosti. Tak mi to zopakovala: „I brush my teeth, wash face and clean bed sh*t.“ Potom nasledovala celkom komická debata, počas ktorej som sa jej snažila vysvetliť, že medzi „bed sheet“ (posteľná bielizeň) a slovom „sh*t“ je značný rozdiel.

10. Jeden z mojich škôlkarov vyhlásil: „Raz mi odpadol pipík. V Disneylande.“ Nemala som silu pýtať sa ho žiadne ďalšie otázky.

11. Nie som učiteľ, ale keď nám pribudol nový predmet aj s novým učiteľom, mali sme na programe podobné predstavovanie. Jeden z mojich spolužiakov ležérne prehodil: „Môj otec má súdom zakázané približovať sa ku mne.“

12. „Ocino dnes ráno upchal záchod. Som z toho frustrovaný!“ – 5-ročný chlapec z mojej triedy, ktorý sa v ten deň musel očividne vykakať v škole

© Shutterstock

13. Robila som asistentku učiteľa na strednej škole a jedna žiačka bez najmenšieho zaváhania povedala: „Viem do seba na ex kopnúť celú litrovku piva.“ O rok nato ju vylúčili za prechovávanie drog v školskej skrinke.

14. „Som veľmi chlpatý.“ Chudák chalan mal očividne nejakú zdravotnú diagnózu, vďaka ktorej nadmerne zarastal. Učím na druhom stupni základnej školy a už vtedy mal bradu skoro ako Dumbledore. Ale aspoň sa za to nehanbil.

15. Najviac ma zaskočilo asi: „Už som mal niekoľkokrát ruku v ovčom zadku.“ Dieťa je z farmárskej rodiny, pomáha, kde sa dá… ale aj tak ma také priznanie zastihlo nepripravenú.

16. Filozofická fakulta. Chalan sa predstavil s tým, že si vybral filozofiu, lebo raz sfajčený ako doga močil v kríkoch, neďaleko zbadal párik zaľúbencov a začal dumať nad tým, čo tam asi robia. Vtedy zistil, že dumanie je jeho veľká vášeň, možno dokonca životné poslanie… Vysr*l sa na to po dvoch mesiacoch.

© Shutterstock

Zdroj: Kriss0509 / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
94
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia pretvorili ikonický obrázok dievčaťa s detailmi podľa rôznych krajín


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME