Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Niektoré momenty v našich životoch sa jednoducho nedajú zopakovať, a ak sa nám ich nepodarí nejak zachytiť, je možné, že nám ich naše okolie nebude ani veriť. Podobný moment zažil aj učiteľ z Fínska, ktorému sa neďaleko jeho domu podarilo zachytiť mláďatá medvedice, ktoré nemajú problém vzájomne sa zabaviť.

Všetko sa mu to, našťastie, podarilo zachytiť objektívom svojho fotoaparátu, vďaka čomu vznikli poriadne vtipné zábery. O šikovnom fotografovi informoval portál demilked.

Fotografie, aké sa ti len tak hocikedy nepodarí odfotiť

Podobná momentka, aká sa podarila odfotiť tomuto učiteľovi z Fínska, sa len tak hocikomu nepodarí. Kúsok od jeho domu sa mu totiž podarilo zahliadnuť malé medvieďatá, ktoré sa neďaleko svojej mamy hrali. Valtteri, ktorému sa fotografie podarilo odfotiť, sa vyjadril, že mal pocit, akoby sa pozeral na deti, ktoré sa hrajú poblíž jeho domu.

Dodal, že doslova neveril vlastným očiam, keď videl, ako sa medvieďatá navzájom capkali nemotornými labami. Pri pozeraní na fotografie si možno povieš, že sú tieto malé medvieďatá rozkošné, no obďaleč bola ich mama. Fotograf bol však v bezpečí, fotografie sa mu totiž podarilo zachytiť z 50-metrovej vzdialenosti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Mulkahainen (@valtterimulkahainen), 15 Feb 2020 o 11:21 PST

Malé medvieďatá ako materiál na meme obrázky

Aj napriek nezvyčajnému úkazu, ktorý sa mu pred očami objavil, je skvelé, že vzal do rúk svoj fotoaparát a všetko stihol zachytiť. Výsledok je totiž naozaj zábavný. Malé medvieďatá zachytené pri hre totiž vyzerajú, akoby tancovali. Na každej z fotografií ich vidíme v inej polohe. Fotografie si doslova pýtajú, aby z nich vzniklo meme.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Mulkahainen (@valtterimulkahainen), 18 Feb 2020 o 11:30 PST

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Mulkahainen (@valtterimulkahainen), 17 Feb 2020 o 7:35 PST

Vo Fínsku nie je úplne nevšedné vidieť v lesoch medvede. Valtteri ich nefotil prvýkrát, jeho Instagram je doslova zaplavený fotografiami z krásnych fínskych lesov, v ktorých zachytáva tunajšiu zver. Takéto zábavné fotografie sa mu však podarilo zachytiť až teraz. Nemožno pochybovať o tom, že jeho fotografie stoja za povšimnutie, sám za seba hovorí aj ten počet sledovateľov – vyše 15 tisíc.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Mulkahainen (@valtterimulkahainen), 15 Feb 2020 o 5:40 PST

Zdroj: demilked.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje