Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Ukrajinská kráľovná krásy sa chopila zbrane. Je odhodlaná brániť svoj domov

Proti ruským jednotkám nastúpila aj pôvabná modelka.


Ruská armáda narazila pri svojej invázii na Ukrajinu na neuveriteľné odhodlanie tamojších vojakov, ale aj civilného obyvateľstva. Proti okupantom narukovalo do boja mnoho ľudí, ktorí predtým nemali s vojenským bojom žiadne skúsenosti.

Ako píše portál iDnes, posily ukrajinského odporu posilnila aj Anastasia Lenna, ktorá sa v roku 2015 stala víťazkou ukrajinskej súťaže krásy. Momentálne pôsobí ako modelka a influencerka. Dlhší čas žila v Turecku, teraz sa ale vrátila do svojej rodnej krajiny s odhodlaním brániť ju.

Je vo výbornej kondícii a má za sebou vojenský výcvik

Hoci Anastasia môže na prvý pohľad pôsobiť veľmi krehko, v skutočnosti má za sebou vojenský výcvik a pravidelne chodí do posilňovne. Kráska na Instagrame zverejnila fotografiu so zbraňou v ruke.

„Ktokoľvek prekročí hranice Ukrajiny s úmyslom zabrať naše územie a útočiť, bude zabitý,“ napísala k tomu. Ľudia jej masívne vyjadrili podporu a označili ju za hrdinku. Odrazilo sa to aj na jej instagramovom profile. Predtým na ňom mala niekoľko desiatok tisíc sledovateľov, ale ich počet sa raketovo zvýšil. Momentálne ju sleduje viac než 200-tisíc ľudí.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť