Ukrajinskej moderátorke vypadol počas živého vysielania predný zub

Správy hrdinsky dočítala aj bez neho.

Zdroj: Profimedia

Sú chvíle, v ktorých sa ukáže, či je niekto skutočný profesionál a vie reagovať pohotovo a sympaticky aj na nepríjemné situácie, ktoré by ostatných priviedli do poriadneho pomykova. Takýto „krst ohňom“ zažila na vlastnej koži aj ukrajinská moderátorka Marichka Padalko, o ktorej píše portál 7news.

Profimedia

Uvoľnil sa jej umelý zub

44-ročná ukrajinská moderátorka správ kanálu TSN sa musela vyrovnať s neobvyklou situáciou. Počas živého vysielania jej vypadol predný zub, resp. uvoľnila sa jej zubná náhrada. Avšak, namiesto toho, aby prerušila vysielanie alebo okomentovala tento nepríjemný zážitok, Marichka si len vložila zub do ruky a pokračovala vo svojej práci, akoby sa nič nestalo.

Neostalo to bez povšimnutia

Diváci si však túto nehodu všimli a video bolo vo veľkom zdieľané na sociálnych sieťach. Sympatická moderátorka sa preto k situácii vyjadrila aj v príspevku na instagrame. Povedala, že si myslela, že si tento trapas nikto nevšimne, no podcenila pozornosť divákov.

Okrem toho uviedla, že to bola pravdepodobne najzaujímavejšia skúsenosť, s ktorou sa stretla počas svojej dvadsaťročnej moderátorskej kariéry. „Živé vysielanie je úžasné, pretože je vždy nepredvídateľné,“ uviedla v príspevku.

Profimedia

Nehoda s budíkom

Trojnásobná mamička prezradila, že zlomený zub je výsledkom nehody spred vyše desiatich rokov. Jej dcéra ju omylom udrela ťažkým kovovým budíkom, čím odštartovala Marichkin život so zubnou náhradou.

Jej pohotová reakcia si získala sympatie mnohých ľudí z celého sveta. Kolegyňa jej povedala, že sa zachovala tak, akoby o zuby prichádzala každý deň. Moderátorku veľmi potešila podpora a pozitívne komentáre, ktoré dostala. Na záver dodala, že je podľa nej veľmi dôležité zachovať pokoj v každej situácii.

Zdroj: 7news

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Instagramový profil zbiera konverzácie, ktoré sú nočnou morou každého podnikateľa


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME