Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Ukrajinskému vojakovi zachránil život jeho smartfón. Náboj schytal namiesto neho

Smartfón ako nepriestrelná vesta.


Vojna na Ukrajine prebieha už takmer dva mesiace. Ruskej armáde sa nepodarilo zlomiť odhodlanie Ukrajincov a dostať sa do hlavného mesta Kyjev. Začali sa teda sústreďovať na východ krajiny a región Donbasu, odkiaľ sú hlásené tvrdé boje. Ako píše portál LADbible, istý ukrajinský vojak môže teraz za záchranu života ďakovať svojmu smartfónu. Práve ten totiž schytal guľku namiesto neho.

Vojak mal smartfón zrejme vo vrecku, keď ho zasiahla nepriateľská strela. Neskôr s prekvapením zistil, že mu poslúžil ako nečakaná nepriestrelná vesta. Video, na ktorom ukazuje mobil so zarazeným projektilom, sa dostalo aj na sociálnu sieť Reddit.

Mnohí žartovne poznamenali, že vojak mal určite Nokiu 3310. O tej sa totiž zvyklo žartovať, že sa nepoškodí zrejme pri žiadnej katastrofickej udalosti. „Ak by to ale bola Nokia, tak by stále fungovala,“ dodal ironicky jeden z používateľov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť