Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Umelá inteligencia tipuje, kto vyhrá tohtoročné majstrovstvá sveta v hokeji. Ako dopadne Slovensko?

Chválami nešetrila ani o Slovensku.


Slovensko začalo už dnes žiť hokejom. Do Lotyšska v stredu odletelo 25 hráčov tímu SR – traja brankári, ôsmi obrancovia a štrnásti útočníci. Už dnes (13. mája) o 15:20 hod. sme nastúpili na premiérový zápas proti bratom Čechom.

Na tohtoročných majstrovstvách uvidíme celkovo 16 tímov, medzi ktoré patria aj nováčikovia z Maďarska a Slovinska. To, ako tohtoročné majstrovstvá dopadnú, je vo hviezdach. My sme sa skúsili opýtať umelej inteligencie, čo si o víťazoch myslí ona.

Shutterstock

Víťaz

„Napriek tomu, že je ťažké vybrať jedného jasného favorita, mojím osobným tipom na víťaza tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji by bol tím Kanady. Ich dlhá a úspešná história, spolu so silným zázemím hráčov z profesionálnych líg, činí Kanadu prirodzeným výberom pre odchýlku,“ začína.

Druhé a tretie miesto

Podľa Chatu GPT by o druhé miesto mohlo bojovať Švédsko. „Švédi majú veľmi silný hokejový program a ich tím je známy svojou disciplínou a kolektívnou hrou. Majú v sebe vložené zručnosti a skúsenosti, ktoré im môžu pomôcť dosiahnuť úspech na turnaji,“ píše.

„V súboji o tretie miesto by sa mohli ocitnúť tímy ako USA a Fínsko. Spojené štáty americké majú bohatú tradíciu v hokeji a ich tímy sú vždy dobre pripravené na veľké turnaje. Ich rýchlosť a silný fyzický prejav môžu byť kľúčom k úspechu,“ dodáva.

Slovensko, hokej, rozpis zápasov

Mohlo by ťa zaujímať:

Kedy bude hrať Slovensko? Toto je rozpis zápasov našej reprezentácie na majstrovstvách sveta

Ako dopadne Slovensko?

Umelá inteligencia nás vníma vo veľmi pozitívnom svetle: Slovensko má bohatú tradíciu v hokeji a na svojom konte má niekoľko úspechov v minulosti. Tím Slovenska sa vyznačuje tvrdou pracovnou morálkou a vášňou pre hru. Ich výkon na Majstrovstvách sveta vždy závisí od kvality tímu a formy hráčov v danom čase.“

Shutterstock

„Môj odhad by bol, že Slovensko by mohlo skončiť niekde v strede poľa, prípadne v hornej časti stredu, čo by bolo považované za solídny výkon. V každom prípade, výsledok bude závisieť od mnohých faktorov a turnajová situácia môže priniesť neočakávané výsledky,“ zakončuje.

 1. Kto zo spomenutých vyhrá podľa teba tohtoročné MS v hokeji?

  1. USA
  2. Fínsko
  3. Kanada
  4. Švédsko
  5. Slovensko
  891 hlas(y/ov)
  Share Your Result

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje