Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Umelci to vo svete nemajú jednoduché. Pokiaľ sa s niekým nenaťahujú o peniaze, nepočúvajú, že by si mali nájsť poriadnu prácu, a nesnažia sa ľuďom vysvetliť, že zadarmo sa proste nerobí, tak majú na krku takéto perličky. V preklade diela skutočne netradičného rázu, ktoré by dobrovoľne asi nikto nechcel kresliť. Aby ste mali predstavu, o čom je reč, prečítajte si nasledujúce príbehy z Redditu.

1. Chlapík chcel obrovskú, realistickú olejovú maľbu svojho pohlavného údu. Najdivnejšie na tom bolo, že mi dodal fotku v príšernej kvalite. Kamoško, keď si ochotný vyvaliť tri stovky za portrét svojho vtáka, tak ho, prosím, nefoť potme v kúpeľni „mikrovlnkou“. Ďakujem za pochopenie.

2. Raz som si namaľoval farebný obal na zapaľovač. Na druhý deň si to všimla kamarátka a chcela taký tiež. Mal byť ružový a pokreslený veľkými čiernymi údmi s nápisom „c*ck lover“. Už jej liezlo na nervy, že jej frajer vkuse kradne zapaľovač. Tak som to nakreslil, ona sa tešila a frajer si kúpil svoj vlastný.

3. Raz za mnou prišla firma, že chce nakresliť h*vná. Všelijaké zlaté, ružové, dúhové… proste kopčeky nadýchanej stolice vo všetkých možných prevedeniach. Dodnes neviem, čo vlastne predávali, a odvtedy som už o nich nepočul. Ale musím povedať, že nie som veľmi prekvapený, že sa na trhu neuchytili.

Kelly Sikkema / Unsplash (https://unsplash.com/photos/o2TRWThve_I)

4. Obrátená morská panna. Chlap, respektíve formálne vyzerajúci muž v strednom veku, chcel, aby som mu nakreslila rybu. S rukami, nohami, obrovskými prsiami – a vagínou. Čo už s touto krásou robil potom, nie je moja vec.

5. Veľmi veľa ľudí (a pod tým rozumej viac než jeden, čo je v tomto prípade naozaj viac než dosť) chce, aby som im nakreslil malé zvieratá, ktoré si navzájom sedia na pleciach a formujú veľké zviera. Napríklad desať medvedíkov čistotných v kabáte, z ktorých sa akože stane medveď. Načo im to je?!

6. Chalanisko chcel pre frajerku rozkošných mimoňov. Dva dni po tom, čo som dostal od neho peniaze na účet, frajerka zdrhla za iným a on nevedel, čo s tým. Keďže som ešte nezačal kresliť, povedal som mu, že nie je problém zmeniť pôvodný návrh. Vraj si to premyslí.

Nakoniec som kreslil mimoňa napichnutého na kôl s ďalšími mimoňmi, ktorí si vo vodopáde jeho krvi a vnútorností užívajú orgie. Kiežby sa na to dalo zabudnúť.

Nik MacMillan / Unsplash (https://unsplash.com/photos/UmWW77lYEcA)

7. Raz prišla za mnou staršia žena, ktorá chcela darček pre muža na 30. výročie. Mala to byť ona, rozvalená na posteli v priehľadnom negližé s porcelánovou miskou plnou ovocia v ruke. Dodala mi k tomu aj fotografické podklady, veľa fotografických podkladov. Milé, že im to klape už tridsať rokov, ale tento obraz sa mi nekreslil práve najpríjemnejšie.

8. Živím sa kreslením zvrhlých prasačiniek a nerobí mi problém prakticky nič. Ale nikdy nezabudnem na chlapíka, ktorý mal úchylku na autíčka Hot Wheels a chcel dva obrázky.

Na jednom mal zasúvať svoje intímne partie do výfuku, na druhom mu mali spätné zrkadlá prerezávať ritné polky. Proste hnus. Tie prachy som nepotrebovala tak veľmi, aby som si do konca života predstavovala, ako si niekto užíva so spätným zrkadlom.

9. Kreslil som žabu uprostred nádhernej viktoriánskej izby s obrovským čiernym údom. Bolo to pre kamarátku. A veľmi sa jej to páčilo.

Daria Tumanova / Unsplash (https://unsplash.com/photos/mmYyzczxvdo)

10. Dvaja spolužiaci (heterosexuálni, podotýkam) chceli, aby som ich nakreslil vo veľmi chúlostivej póze, ako finišujú svoj „biznis“ na tvár ďalšiemu (tiež heterosexuálnemu) spolužiakovi. Mal to byť darček na narodeniny. Krásna vec.

11. Bola to zákazka pre obchod s erotickými pomôckami. Chceli, aby som im nakreslila návrh sexuálnej hračky v tvare mužského prirodzenia, okolo ktorej sa týči hrudný kôš. Veľmi originálne, uznávam, ale asi nie práve to, čo by chceli mať davy v spálni. Ale čo mňa do toho, však? Tak som nakreslila, čo odo mňa žiadali. Nakoniec to neuverejnili, lebo, prekvapivo, usúdili, že by to nemalo úspech. Stále ma to štve.

Štefan Štefančík / Unsplash (https://unsplash.com/photos/6uex23sAkVQ)

12. Kreslila som chlapíkovi pokémona a on bol z výsledku taký nadšený, že ma požiadal, aby som mu urobila aj trochu dospelejšiu verziu. Ponúkal slušné peniaze, tak prečo nie. Dokresliť pokémonovi úd predsa nie je žiadna veda. A fakt nebola.

Chlapík bol z výsledku unesený. Priam uchvátený. Skrátka taký nekonečne nadšený, až mal potrebu ukázať mi svoju tajnú zbierku pokémon péčka v hodnote 1000 eur. To som fakt nepotrebovala vidieť.

13. Mal som asi 14, keď ma neznámy chlap cez internet požiadal, aby som mu nakreslil dvoch drakov, ako sa navzájom šteklia. Mali tam byť nakreslené aj rôzne telesné tekutiny vrátane slín a… tých menej príjemných tekutín. Očividne netušil, koľko mám rokov, a došlo mu to až na konci, keď som uprostred debaty zahlásil, že mi začína hodina.

Josefa nDiaz / Unsplash (https://unsplash.com/photos/IzmdWT2lW5Q)

Zdroj: GarySkylls / Reddit


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.