Umelci sa podelili o najbizarnejšie zákazky, aké kedy dostali

„Chlapík chcel obrovskú olejovú maľbu svojho penisu.“

Zdroj: Štefan Štefančík / Unsplash

Umelci to vo svete nemajú jednoduché. Pokiaľ sa s niekým nenaťahujú o peniaze, nepočúvajú, že by si mali nájsť poriadnu prácu, a nesnažia sa ľuďom vysvetliť, že zadarmo sa proste nerobí, tak majú na krku takéto perličky. V preklade diela skutočne netradičného rázu, ktoré by dobrovoľne asi nikto nechcel kresliť. Aby ste mali predstavu, o čom je reč, prečítajte si nasledujúce príbehy z Redditu.

1. Chlapík chcel obrovskú, realistickú olejovú maľbu svojho penisu. Najdivnejšie na tom bolo, že mi dodal fotku v príšernej kvalite. Kamoško, keď si ochotný vyvaliť tri stovky za portrét svojho vtáka, tak ho, prosím, nefoť potme v kúpeľni „mikrovlnkou“. Ďakujem za pochopenie.

2. Raz som si namaľoval farebný obal na zapaľovač. Na druhý deň si to všimla kamarátka a chcela taký tiež. Mal byť ružový a pokreslený veľkými čiernymi penismi s nápisom „c*ck lover“. Už jej liezlo na nervy, že jej frajer vkuse kradne zapaľovač. Tak som nakreslil, ona sa tešila a frajer si kúpil svoj vlastný.

3. Raz za mnou prišla firma, že chce nakresliť h*vná. Všelijaké zlaté, ružové, dúhové… proste kopčeky nadýchanej stolice vo všetkých možných prevedeniach. Dodnes neviem, čo vlastne predávali, a odvtedy som už o nich nepočul. Ale musím povedať, že nie som veľmi prekvapený, že sa na trhu neuchytili.

Kelly Sikkema / Unsplash (https://unsplash.com/photos/o2TRWThve_I)

4. Obrátená morská panna. Chlap, respektíve formálne vyzerajúci muž v strednom veku, chcel, aby som mu nakreslila rybu. S rukami, nohami, obrovskými prsiami – a vagínou. Čo už s touto krásou robil potom, nie je moja vec.

5. Veľmi veľa ľudí (a pod tým rozumej viac než jeden, čo je v tomto prípade naozaj viac než dosť) chce, aby som im nakreslil malé zvieratá, ktoré si navzájom sedia na pleciach a formujú veľké zviera. Napríklad desať medvedíkov čistotných v kabáte, z ktorých sa akože stane medveď. Načo im to je?!

6. Chalanisko chcel pre frajerku rozkošných mimoňov. Dva dni po tom, čo som dostal od neho peniaze na účet, frajerka zdrhla za iným a on nevedel, čo s tým. Keďže som ešte nezačal kresliť, povedal som mu, že nie je problém zmeniť pôvodný návrh. Vraj si to premyslí.

Nakoniec som kreslil mimoňa napichnutého na kôl s ďalšími mimoňmi, ktorí si vo vodopáde jeho krvi a vnútorností užívajú sexuálne orgie. Kiežby sa na to dalo zabudnúť.

Nik MacMillan / Unsplash (https://unsplash.com/photos/UmWW77lYEcA)

7. Raz prišla za mnou staršia žena, ktorá chcela darček pre muža na 30. výročie. Mala to byť ona, rozvalená na posteli v priehľadnom negližé s porcelánovou miskou plnou ovocia v ruke. Dodala mi k tomu aj fotografické podklady, veľa fotografických podkladov. Milé, že im to klape už tridsať rokov, ale tento obraz sa mi nekreslil práve najpríjemnejšie.

8. Živím sa kreslením zvrhlých prasačiniek a nerobí mi problém prakticky nič. Ale nikdy nezabudnem na chlapíka, ktorý mal úchylku na autíčka Hot Wheels a chcel dva obrázky.

Na jednom mal zasúvať svoje intímne partie do výfuku, na druhom mu mali spätné zrkadlá prerezávať ritné polky. Proste hnus. Tie prachy som nepotrebovala tak veľmi, aby som si dokonca života predstavovala, ako si niekto užíva anál so spätným zrkadlom.

9. Kreslil som žabu uprostred nádhernej viktoriánskej izby s obrovským čiernym penisom. Bolo to pre kamarátku. A veľmi sa jej to páčilo.

Daria Tumanova / Unsplash (https://unsplash.com/photos/mmYyzczxvdo)

10. Starší pán chcel, aby som mu namaľoval mladú slečnu, ktorá má namiesto spodnej časti tela obrovskú chobotnicu s ešte obrovskejšími zubiskami. Mala súložiť s chlapom (ktorý mal zhodou okolností vyzerať ako on), lenže ako „chobotnicoidná“ príšera nemala vagínu, ale ozubenú papuľu, takže to nebolo práve idylické… Nie. Proste nie.

11. Dvaja spolužiaci (heterosexuálni, podotýkam) chceli, aby som ich nakreslil vo veľmi chúlostivej póze, ako finišujú svoj „biznis“ na tvár ďalšiemu (tiež heterosexuálnemu) spolužiakovi. Mal to byť darček na narodeniny. Krásna vec.

12. Bola to zákazka pre obchod s erotickými pomôckami. Chceli, aby som im nakreslila návrh sexuálnej hračky v tvare mužského prirodzenia, okolo ktorej sa týči hrudný kôš. Veľmi originálne, uznávam, ale asi nie práve to, čo by chceli mať davy v spálni. Ale čo mňa do toho, však? Tak som nakreslila, čo odo mňa žiadali. Nakoniec to neuverejnili, lebo, prekvapivo, usúdili, že by to nemalo úspech. Stále ma to štve.

Štefan Štefančík / Unsplash (https://unsplash.com/photos/6uex23sAkVQ)

13. Kreslila som chlapíkovi pokémona a on bol z výsledku taký nadšený, že ma požiadal, aby som mu urobila aj trochu dospelejšiu verziu. Ponúkal slušné peniaze, tak prečo nie. Dokresliť penis na pokémona predsa nie je žiadna veda. A fakt nebola.

Chlapík bol z výsledku unesený. Priam uchvátený. Skrátka taký nekonečne nadšený, až mal potrebu ukázať mi svoju tajnú zbierku pokémon porna v hodnote 1000 eur. To som fakt nepotrebovala vidieť.

14. Mal som asi 14, keď ma neznámy chlap cez internet požiadal, aby som mu nakreslil dvoch drakov, ako sa navzájom šteklia. Mali tam byť nakreslené aj rôzne telesné tekutiny vrátane slín a… tých menej príjemných tekutín. Očividne netušil, koľko mám rokov, a došlo mu to až na konci, keď som uprostred debaty zahlásil, že mi začína hodina.

15. Slečna ma poprosila, nech ju nakreslím vo vnútri žalúdka malého levíka z Levieho kráľa (Nala). Chcela mať na sebe surferské oblečenie, na nose biely pásik od opaľovacieho krému a chcela surfovať na zelených bubľajúcich žalúdočných tekutinách. Lahôdka.

Josefa nDiaz / Unsplash (https://unsplash.com/photos/IzmdWT2lW5Q)

Zdroj: GarySkylls / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
22
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
29
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto pojmy googlili Slováci a celý svet v roku 2019 najviac

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME