Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Lucas Levitan je brazílsky umelec, známy svojou schopnosťou obrátiť neformálne obrázky na veselé umelecké diela. Vo svojej prebiehajúcej sérii s názvom Foto invázia používa instagramové fotografie iných ľudí ako plátno pre svoje vlastné výtvory. Vyfotografuje a ilustruje to s primitívnymi, zábavnými alebo divnými znakmi, ktoré úplne menia kontext originálu, pričom ho robia oveľa zábavnejším. Veď sa presvedčte sami.

1.

2.

3.

4.

5.

Original photo by @khrystyna.dymyd with illustration by @lucaslevitan Photo Invasion is my Instagram project. I add my drawing and unveil hidden stories. Benches of Madrid. "For those who like looking without truly seeing, walking without thinking and see themselves as mere useful cogs – benches are, in fact, useless objects in a big city. However, for many Spanish people, benches are the last paradise for contemplation and hope in places where there is no time for such 'waste'. Benches are an invitation to stop. They are a place to turn our backs to cars, buses and motorbikes and watch inwards. Benches take us to invisible places inside our heads. They help us watch passers-by as if we are watching a movie. A movie featuring real, everyday characters. And those sitting are actors as well. They become both audience to and player in a huge live theatre. The drama is built frame by frame, minute by minute. This is the way that life passes for those who contemplate the invisible. The bench helps us to look outwards to the city and inwards to ourselves, and to watch the great cinema that is the city. And a city like Madrid is full of amazing stories." This illustration celebrates Madrid. I was invited to be part of a community and share places I like around the world on www.citylikeyou.com . To be invaded use ? #iwanttobeinvaded

A post shared by Lucas Levitan (@lucaslevitan) on

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Titulná fotka: Instagram


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.