Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Tom a Jerry je jednou z tých rozprávok, ktoré netreba predstavovať žiadnej generácii. Poznajú ju všetci. Príbeh prešibanej myšky a kocúra, ktorý sa jej stoj čo stoj snaží vykrútiť krk (nádherný motív na detskú rozprávku), je údajne najúspešnejším kresleným seriálom na svete, čo jasne podčiarkuje aj fakt, že má na konte sedem oscarových ocenení.

Niet divu, že niektorým učaroval natoľko, že sa mu rozhodli podmieniť celú svoju umeleckú tvorbu. Jedným z nich je aj Taku Inoue, japonský ilustrátor, ktorý zo všetkého najviac zbožňuje hračky a, samozrejme, Toma a Jerryho. A z toho, čo vytvára, je to viac než zjavné.

Ako sme už spomínali (a ako určite viete aj bez toho, aby sme to spomenuli), celý animák sa točí okolo naháňačky. Myš uteká, mačka sa ju snaží chytiť a vzhľadom na to, že je myš podstatne menšia, spratnejšia a šikovnejšia, sa mačka často dostáva do vskutku komických situácií. Práve tie Taku zachytáva vo svojich milých soškách a ako presne to vyzerá v praxi, si môžete pozrieť sami.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Bonus:

Zdroj: inouetable / Instagram


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť