Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír

Sociálne siete sú plné rôznych inšpiratívnych ľudí a rozhodne k nim patria aj umelci. Jedným z nich je určite aj Philip Lück, ktorý sa zaoberá 3D grafikou.

Po zhliadnutí jeho diel na Instagrame musíme povedať, že mu to ide jednoznačne od ruky. Okrem rôznych abstraktných tvarov, ktoré sa dajú len ťažko pomenovať, nájdeš v jeho profile aj diela, nad ktorými sa budeš musieť pozastaviť.

Každodenné objekty totiž pretavuje do rôznych iných vecí, ktoré v sebe nesú istý odkaz, metaforu a príbeh. Pri niektorých sa budeš musieť zastaviť a zamyslieť, aby si ich odkaz pochopil. Väčšina z nich je však tak dokonalo prepracovaná, až nebudeš veriť tomu, že je to naozaj 3D grafika a nie fotografia.

Philip je pritom len 24-ročný mladík, ktorý neštudoval dizajn ani grafiku a je samouk. Skladáme preto pred ním pomyselný klobúk, vzhľadom na to, že jeho dizajny sú porovnateľné s profesionálmi. Philip pochádza z Nemecka a pracuje na voľnej nohe, pričom vytvára rôzne dizajny na zákazky pre klientov.

Nemusíš mať rád 3D grafické umenie, aby si dokázal oceniť jeho talent. Pozri si jeho diela a môžeš mu rovno hodiť aj follow na Instagrame, prípadne ho podporiť na Patreone. To, že ho sledujú stovky tisícok fanúšikov je snáď hodnotným dôkazom, že jeho práce stoja za pozretie.

Zdroj: fubiz, patreon
Titulná fotka: Instagram @philiplueck


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.