Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Sociálne siete sú plné rôznych inšpiratívnych ľudí a rozhodne k nim patria aj umelci. Jedným z nich je určite aj Philip Lück, ktorý sa zaoberá 3D grafikou.

Po zhliadnutí jeho diel na Instagrame musíme povedať, že mu to ide jednoznačne od ruky. Okrem rôznych abstraktných tvarov, ktoré sa dajú len ťažko pomenovať, nájdeš v jeho profile aj diela, nad ktorými sa budeš musieť pozastaviť.

Každodenné objekty totiž pretavuje do rôznych iných vecí, ktoré v sebe nesú istý odkaz, metaforu a príbeh. Pri niektorých sa budeš musieť zastaviť a zamyslieť, aby si ich odkaz pochopil. Väčšina z nich je však tak dokonalo prepracovaná, až nebudeš veriť tomu, že je to naozaj 3D grafika a nie fotografia.

Philip je pritom len 24-ročný mladík, ktorý neštudoval dizajn ani grafiku a je samouk. Skladáme preto pred ním pomyselný klobúk, vzhľadom na to, že jeho dizajny sú porovnateľné s profesionálmi. Philip pochádza z Nemecka a pracuje na voľnej nohe, pričom vytvára rôzne dizajny na zákazky pre klientov.

Nemusíš mať rád 3D grafické umenie, aby si dokázal oceniť jeho talent. Pozri si jeho diela a môžeš mu rovno hodiť aj follow na Instagrame, prípadne ho podporiť na Patreone. To, že ho sledujú stovky tisícok fanúšikov je snáď hodnotným dôkazom, že jeho práce stoja za pozretie.

Zdroj: fubiz, patreon
Titulná fotka: Instagram @philiplueck


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť