Umelec ti svojimi vtipnými kresbami zlepší aj ten najhorší deň

Takého roztomilého krokodíla si ešte určite nevidel.

Zdroj: Neven Krcmarek, Unsplash

Internet je miesto, kde nájdeš naozaj veľa rôznych vecí. Rozhodne k nim patria aj umelci, ktorých sa oplatí sledovať. Už len na Instagrame nájdeš obrovské množstvo umelcov, ktorí si zaslúžia tvoju pozornosť. Stačí ich sledovať a pri prezeraní ich profilu možno narazíš na niečo, vďaka čomu ti zlepšia náladu.

Jedným z nich je rozhodne aj Lim Heng Swee, ktorý na svojom Instagrame zverejňuje veľa zaujímavých a hlavne vtipných ilustrácií. V jednom z našich predchádzajúcich článkov sme ti predstavili jeho zaujímavé stvárnenie lásky k hudbe, a tiež sme sa v ňom viac venovali jeho osobe.

Asi si nevieš predstaviť roztomilého krokodíla, no Limovi sa to rozhodne podarilo. Vo svojich ilustráciách sa pohráva s predstavou, s akými trampotami by sa musel taký krokodíl stretávať, ak by žil podobným životom ako my ľudia.

Okrem toho, že ilustrátor dokázal stvárniť také obávané a nebezpečné zviera tak roztomilo, príbehy dotvára perfektnými slovnými hračkami, ktoré je zbytočné prekladať. Nemusíš sa však báť, pochopí ich aj začiatočník. Lim si predstavil, ako by vyzerali dva krokodíly, ktoré sa bozkávajú, prípadne, ako využije hada na to, aby z neho vyrobil bublifuk. 

Okrem príbehov krokodíla robí Lim ešte ďalšie zaujímavé ilustrácie. Sú to postavičky, ktoré sú ležiace a podobne ako krokodíl, stretávajú sa s bežnými problémami ľudí. Použil rôzne kultové postavičky zo Star Wars, ktoré sú v ležatej polohe, doplnené o vtipný názov.

Kresby zobrazujú situácie, keď sa každý z nás cíti tak trochu na dne a je schopný len ležať, lebo je buď unavený, prejedený alebo smutný. V podobných polohách zobrazil nielen Star Wars postavy, ale aj rôzne zvieratká.

Za pozretie rozhodne stoja aj ďalšie Limove ilustrácie, ktoré ti určite zlepšia deň

Zdroj: ilovedoodle.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
30
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Skutočné príbehy, ktoré potvrdzujú, že život má iróniu sebe vlastnú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME