Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Andhika Muksin je skvelý umelec, ktorý kombinuje svoje dve vášne – ilustráciu a Disney postavičky do jedného. Pomáha si Photoshopom, vďaka ktorému dokáže spájať to, čo v skutočnosti nie je možné. Jeho hobby spočíva v tom, že si vyberie nejakú celebritnú fotku a vloží do nej niekoho z Disney rozprávok a to tak, aby to vyzeralo ako skutočné a vtipné. Stačí mu len dobrý nápad a neobmedzená predstavivosť. Na svojom instagramovom profile pridáva rôzne fotky a my vám prinášame niekoľko z nich, ktoré naozaj stoja za to. Veď posúďte sami.

You guys said it! The majority of you chose Ariel as the winner for my last post's Red Dress battle! So here's an behind the scenes image of her preparing for the red carpet battle ? (She's still in her #mermaid form here, because i kinda in the mood of drawing fins…) . Images found on Google. Edited and altered by yours truly ❤ This is a collage fan art, not endorsed by Disney. . . . . . . . . #art #disneycharacter #disneyfanart #disneyart #disneyarts #digitalart #disneyartspotlightfeature #digitalartist #digitalartworks #digitalartwork #disneyartfeed #disneyartshare #fashion #artphoto #artphotography #artcollage #artcollective #graphicdesign #graphic #design #collage #collageart #collageartwork #collageartworks #collageartist #contemporaryart #digitalcollageart

A post shared by Andhika Muksin (@andhikamuksin) on

Titulná fotka: andhikamuksin / instagram.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.