Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Snáď každý sa raz zamyslel nad tým, ako by vyzerala Zem po tom, čo by ľudstvo vyhynulo. Áno, je to celkom pesimistická myšlienka, ale ťažko jej odoprieť zaujímavosť. Francúzsky umelec sa rozhodol pretaviť svoje predstavy o apokalyptickom svete do graficky upravených fotiek.

Príroda si berie späť požičané

Podľa výtvorov Chrisa Morin-Eitnera si po apokalypse príroda vezme späť to, čo jej bolo odobraté. Väčšina kultúrnych dominánt, ulíc a miest znova ozelenie. Z ulíc sa stanú pokojné tône stojatej vody, liany a iné rastliny zakryjú väčšinu pamiatok a najznámejších miest vo svete. Umelec sa primárne nezameriava len na grafické podobizne veľkomestskej apokalypsy. Je taktiež talentovaným fotografom. Na jeho profile môžete nájsť ako prírodné panorámy, tak aj detailné zábery.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.


Tagy:

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.