Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Uniklo údajné poradie finalistiek Ruže pre nevestu. Víťazku malo prezradiť aj toto

Čo povieš na údajnú víťazku?


Šou Ruža pre nevestu sa pomaly ale isto blíži ku koncu a na obrazovkách môžeme sledovať poslednú päticu dievčat. Už tento štvrtok sa na Voyo a v piatok na TV obrazovkách dozvieme finálovú trojicu dievčat.

Na internete sa však objavila tabuľka z Wikipedie, kde nájdeš finálne poradie súťažiacich druhého ročníka šou. Z domény to však niekto vymazal, no aj tak sa to začalo šíriť medzi ľuďmi a fanúšikovia si to stihli zaznamenať.

Dôkazom pravdivosti tabuľky však môžu byť aj vyjadrenia nepozorných finalistiek, ktoré prostredníctvom svojich príspevkov čo-to prezradili. Špekulácií bolo mnoho a najprv za víťazku považovali Julii, no neskôr sa začali diváci prikláňať k Stanke.

V tabuľke, ktorá unikla, mala byť víťazkou Stanka a hneď na druhom mieste sa mala umiestniť Julie. Lara vraj skončila tretia, Frederika štvrtá a Jennifer sa mala umiestniť na piatom mieste. Tejto teórii nahráva aj samotná Stanka a Julie v svojich príspevkoch.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zamknutie na diaľku a displej ako v aute. Vyhraj TOP e-bike, s ktorým si užiješ každú jazdu

„Vždy si mala veľkú moc, drahá duša. Len si sa to musela naučiť a prísť na to sama,“ napísala k príspevku Stanka a za ňou stoji váza so živou ružou.  „A pre ten čas, ktorý si svojej ruži venoval, je tá tvoja ruža taká dôležitá… Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal. Si zodpovedný za svoju ružu,“ znie zase Juliin popis, ktorý môžeš svedčať o tom, že si ju Radko nevybral.

Fanúšikovia v skupine na Facebooku majú aj ďalšiu teóriu. Radko sleduje na Instagrame Stankinu maminu (Juliinu nie) a Radkov kamoš z Nórska sleduje zo súťažiacich len Stanku. Už len na základe toho sa da vydedukovať víťazka,“ píše sa v jednom z komentárov, čo si všimol portál Femm.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.