Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Každému sa už minimálne raz v živote stalo, že ostal pri výbere darčeka bezradný. Či už to bolo na Vianoce, narodeniny, meniny alebo akúkoľvek inú príležitosť.

Niekedy môžeš mať vymyslený ten najlepší darček, no tvoje ideálne plány ti niečo naruší – je už vypredaný alebo tvoj kamarát vymyslí rovnaký darček, a podobne. Niekedy zas zabudneš alebo si narýchlo pozvaný na narodeninovú oslavu…

Práve v týchto situáciách potom dávame ľuďom tie typické darčeky ako hrnčeky, ponožky, bonboniéry a obdarovaný následne musí predstierať falošnú radosť. Sú však darčeky, ktoré sú univerzálne a originálne natoľko, že potešia takmer každého. A nie sú to šálky s menom.

Debnička s prekvapením

Ideálny darček pre muža. Dostane prekvapenie v debničke, ktoré si musí svojou chlapskou silou vypáčiť pomocou páčidla. Do debničiek si môžeš nakombinovať akékoľvek veci, podľa toho, čo všetko má obdarovaný rád. Môže to byť ideálny darček pre muža, ktorého čaká rozlúčka so slobodou alebo aj originálny narodeninový darček.

View this post on Instagram

? ANNOUNCING OUR NEW JERKY CRATE ? Tongues get bored rather easily. Often stuck in unadventurous mouths, they reluctantly process the same taste-bud-numbing flavors over and over. In fact, it was a tongue that coined the phrase, "variety is the spice of life." Sage advice, indeed. If you know a jerky lover in need of a break from meaty monotony, it's time to take his tongue on the journey of a lifetime. World Tour Jerky Crate unites the best beef jerky flavors from around the globe. It's like an epicurean Epcot Center with representation from eight nations spanning five continents. Do him and his tongue a flavor favor with jerky from abroad—and broaden his beefy horizons. #mensgifts #giftsforhim #christmasgifts #christmas #jerky

A post shared by Man Crates (@mancrates) on

Jedlá spodná bielizeň

Viacerí si určite budú pamätať tie náhrdelníky a náramky, ktoré boli vytvorené z cukríkov. Takéto sú už aj nohavičky. Môže sa ti to zdať ako trápny darček, ale pre nejakú slečnu, ktorá má priateľa, to nemusí byť zlé. Prípadne sa to hodí do balíčka pre budúcu nevestu.

Jedlé kytice

Kytice ruží a iných kvietkov sú síce pekné, no o pár dní uschnú a nie je z nich žiaden úžitok. Okrem klasických tort, ktoré každý pozná, si môžeš dať urobiť aj ich zdravú alternatívu. Spojenie kytice a jedlej torty je jednoducho geniálny nápad.

Zdravý darček ti môže vyrobiť kyticu, ktorá bude jedlá a nebudú jej chýbať ani kvietky. Prípadne, kyticu v hrnčeku, na ktorý si môžeš dať čokoľvek napísať alebo bonboniéru, ktorú len tak v obchode nekúpiš. Čo je najlepšie, existuje aj zeleninová alternatíva a vyzerá rovnako dobre, ako tá z ovocia.

Nejedlé torty

Keď chceš dať človeku niečo užitočné, no len tak zabalené v nejakej darčekovej taštičke alebo darčekovom papieri to nebude vyzerať lákavo, existuje aj iné riešenie. Takmer zo všetkých „nejedlých“ vecí sa dá urobiť torta. Napríklad, môžeš niekomu vyskladať tortu z jeho obľúbených pív, pre čerstvú mamičku z plienok, alebo z čohokoľvek, čo ti len napadne. Dokonca aj z tresky.

Fotokniha, kalendár s fotkami

Musíš byť poriadne šikovný, aby si takýto darček vyrobil za deň. No dá sa to. Ak si však netrúfaš, existuje viacero webov, na ktorých si môžeš dať vyrobiť fotoknihu, prípadne kalendár s fotkami. Takýto darček môžeš podarovať od frajera cez kamarátku až po starú mamu, jednoducho komukoľvek.

Hand-made výrobky

Momentálne sa hand-made tvorba teší veľkej popularite. Môžeš tak človeku podarovať originálnu bižutériu, akú nemá nikto a vieš, že ju nerobili nejaké deti v Číne. Medzi tvorcami takýchto originálnych vecí nájdeš aj takých, ktorí robia zaujímavé veci aj pre pánov. Napríklad prenosný minibar z kanistra.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Zdravý Darček spol. s r.o.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.