Originálne darčeky, na ktoré nepadá prach a každý ich ocení

Pri týchto nebude musieť obdarovaný predstierať, že sa z nich teší.

Zdroj: Zdravý Darček

Každému sa už minimálne raz v živote stalo, že ostal pri výbere darčeka bezradný. Či už to bolo na Vianoce, narodeniny, meniny alebo akúkoľvek inú príležitosť.

Niekedy môžeš mať vymyslený ten najlepší darček, no tvoje ideálne plány ti niečo naruší – je už vypredaný alebo tvoj kamarát vymyslí rovnaký darček, a podobne. Niekedy zas zabudneš alebo si narýchlo pozvaný na narodeninovú oslavu…

Práve v týchto situáciách potom dávame ľuďom tie typické darčeky ako hrnčeky, ponožky, bonboniéry a obdarovaný následne musí predstierať falošnú radosť. Sú však darčeky, ktoré sú univerzálne a originálne natoľko, že potešia takmer každého. A nie sú to šálky s menom.

Debnička s prekvapením

Ideálny darček pre muža. Dostane prekvapenie v debničke, ktoré si musí svojou chlapskou silou vypáčiť pomocou páčidla. Do debničiek si môžeš nakombinovať akékoľvek veci, podľa toho, čo všetko má obdarovaný rád. Môže to byť ideálny darček pre muža, ktorého čaká rozlúčka so slobodou alebo aj originálny narodeninový darček.

View this post on Instagram

🌍 ANNOUNCING OUR NEW JERKY CRATE 🌍 Tongues get bored rather easily. Often stuck in unadventurous mouths, they reluctantly process the same taste-bud-numbing flavors over and over. In fact, it was a tongue that coined the phrase, "variety is the spice of life." Sage advice, indeed. If you know a jerky lover in need of a break from meaty monotony, it's time to take his tongue on the journey of a lifetime. World Tour Jerky Crate unites the best beef jerky flavors from around the globe. It's like an epicurean Epcot Center with representation from eight nations spanning five continents. Do him and his tongue a flavor favor with jerky from abroad—and broaden his beefy horizons. #mensgifts #giftsforhim #christmasgifts #christmas #jerky

A post shared by Man Crates (@mancrates) on

Jedlá spodná bielizeň

Viacerí si určite budú pamätať tie náhrdelníky a náramky, ktoré boli vytvorené z cukríkov. Takéto sú už aj nohavičky. Môže sa ti to zdať ako trápny darček, ale pre nejakú slečnu, ktorá má priateľa, to nemusí byť zlé. Prípadne sa to hodí do balíčka pre budúcu nevestu.

Jedlé kytice

Kytice ruží a iných kvietkov sú síce pekné, no o pár dní uschnú a nie je z nich žiaden úžitok. Okrem klasických tort, ktoré každý pozná, si môžeš dať urobiť aj ich zdravú alternatívu. Spojenie kytice a jedlej torty je jednoducho geniálny nápad.

Zdravý darček ti môže vyrobiť kyticu, ktorá bude jedlá a nebudú jej chýbať ani kvietky. Prípadne, kyticu v hrnčeku, na ktorý si môžeš dať čokoľvek napísať alebo bonboniéru, ktorú len tak v obchode nekúpiš. Čo je najlepšie, existuje aj zeleninová alternatíva a vyzerá rovnako dobre, ako tá z ovocia.

Nejedlé torty

Keď chceš dať človeku niečo užitočné, no len tak zabalené v nejakej darčekovej taštičke alebo darčekovom papieri to nebude vyzerať lákavo, existuje aj iné riešenie. Takmer zo všetkých „nejedlých“ vecí sa dá urobiť torta. Napríklad, môžeš niekomu vyskladať tortu z jeho obľúbených pív, pre čerstvú mamičku z plienok, alebo z čohokoľvek, čo ti len napadne. Dokonca aj z tresky.

Fotokniha, kalendár s fotkami

Musíš byť poriadne šikovný, aby si takýto darček vyrobil za deň. No dá sa to. Ak si však netrúfaš, existuje viacero webov, na ktorých si môžeš dať vyrobiť fotoknihu, prípadne kalendár s fotkami. Takýto darček môžeš podarovať od frajera cez kamarátku až po starú mamu, jednoducho komukoľvek.

Hand-made výrobky

Momentálne sa hand-made tvorba teší veľkej popularite. Môžeš tak človeku podarovať originálnu bižutériu, akú nemá nikto a vieš, že ju nerobili nejaké deti v Číne. Medzi tvorcami takýchto originálnych vecí nájdeš aj takých, ktorí robia zaujímavé veci aj pre pánov. Napríklad prenosný minibar z kanistra.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Zdravý Darček spol. s r.o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 skvelých romantických filmov so štipkou sci-fi, ktoré vás spoľahlivo dojmú a dobre naladia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME