Fázy vo vzťahu, po odhalení ktorých už niet cesty späť

Čo viac zblíži dvoch ľudí ako zdieľanie jedného záchoda?

Zdroj: Shutterstock

Každý má nejaké tie svoje tajomstvá a vo vzťahu je dobré si ich aj udržať. Teda, ako ktoré. Väčšina vzťahov je krátkych, povrchných a nik sa nehrnie do ničoho vážnejšieho. Veď máte ešte času, veď to, že spolu spávate, ešte nie je vzťah a možno príde aj niekto lepší.

Často sa však pristihnete pri tom, že vzťah sa dostal na novú úroveň. Na level, z ktorého už nie je cesty späť. A tak o serióznosti vášho vzťahu už viac nemusí nikto pochybovať, lebo chlap, ktorý kupuje svojej partnerke tampóny, je určite stelesnená láska.

Krvavé tajomstvo

Chlapi sa často tvária, že táto mesačná perióda neexistuje. Nechcú ju vidieť, nezaujímajú sa o ňu a len plnia rozkazy svojej drahej. Ale potom zbadajú použitý tampón, krv na toaleťáku a zúboženú ležiacu ženu na posteli a už vedia, že toto tajomstvo je zborené.

Teraz je ten správny čas postarať sa o svoju milú a zabudnúť na to, čo ste práve videli. ,,Je tej krvi veľa? Ako dlho ho tam môžeš mať?“ To sú otázky, ktoré položí len milujúci partner a len raz za život.

Shutterstock

Tajomstvo dokonale hladkého tela

Ľudské telo nie je stavané na pravidelné holenie. Nemôžeš byť dokonale hladká sedem dní v týždni, iba žeby si mala úchylku v škrabaní sa a zbieraní čo najväčšieho počtu pupákov.

Nikto nie je dokonalý, a ak si práve viac pichol priateľku tvojou rašiacou bradou než inou časťou tela, je načase si uvedomiť, že toto kontraproduktívne udržiavanie hebkosti práve skončilo. Ide to do peňazí, času a krvi, a to je snáď dobrý dôvod odhaliť tvojej láske ďalšie tajomstvo.

Shutterstock

Ranné tajomstvo

Už na prvom rande ste mali skončiť na plavárni, no ty nie. Ty si sa rozhodol na to ísť klasickým spôsobom, a tak musíš rátať s tým, čo dokážu baby s mejkapom. V posteli ráno nekričíme, neotvárame od údivu ústa a ani neskopneme to stvorenie, čo vedľa nás leží, akokoľvek veľkú traumu si práve zažil.

Zvykneš si. A potom si zvykneš aj na príťažlivý ranný dych, pretože ani ten tvoj nie je o nič lepší, a prídeš na to, že aj keď sú rána kritické, nikto ti nespraví lepšie raňajky ako ona.

Shutterstock

Hmotnostné tajomstvo

Aby sme sa jeden druhému zapáčili, neváhame dodržiavať stravu a trápiť sa cvičením. Sme štíhli, sme krásni, sme svalnatí, až kým si jeden večer neobjednáme obrovskú pizzu a z tohto nevinného zvyku sa stane rutina. Zaobliť si partnera znamená znížiť jeho atraktivitu pre ostatných.

Nejaké to kilo navyše vám neprekáža, kým ste vo vzťahu šťastní a spokojní. Keď už však vzťah prerastá do serióznosti, prestávame sa ovládať a ukazujeme, ako vieme doslova žrať, mľaskať, grgať, srkať a iné pazvuky, pretože sme (aspoň čo sa týka jedla) neukojiteľní dravci.

Shutterstock

Musíme sa premôcť

Je niečo atraktívnejšie ako zasoplená, červená, strapatá a páchnuca priateľka? Ak sa premôžeš a v tomto stave ju pobozkáš a objímeš, máš plusové body a môžeš si byť celkom istý, že si už k tebe pomaličky nosí po jednom tampóniku, ktoré si ukladá na WC, a kade-tade necháva svoje gumičky a sponky.

Vieš, čo to znamená? Už sa jej nezbavíš. Ukázal si, že ti na nej záleží a že sa vieš postarať. Win-win. Veď aj na teba raz príde smrteľná choroba – soplík.

Shutterstock

Tajomstvo zdieľania

Láska znamená byť ako jedno telo a jedna duša. Piť z jedného pohára alebo si požičiavať mikinu či priateľkin sprcháč je ešte prijateľné, no tá najhoršia transformácia prebehne úspešne, až keď začnete používať spoločný účet na Facebooku a možno aj jednu kefku a žiletku.

Však čo, po všetkých tých výmenách telesných tekutín, ktoré medzi vami nastali, by vám už nemalo byť nič divné. Aj taká je láska.

Shutterstock

Tajomstvo vylučovania

(Ne)prekvapivo, každý vylučuje. Možno si ešte pamätáš, ako si sa snažila cikať úplne potichučky, a aj on radšej kvôli veľkej potrebe utekal domov. Akosi sa toto tajomstvo vytratilo, a tak už vieš, že po jeho toaletnom zasadnutí nemôžeš vkročiť do kúpeľne minimálne pätnásť minút. Teda, ak sa nechceš priotráviť. S týmto poodhalením musí rátať každý, kto chce zdieľať svoje telesné otvory s niekým iným.

Shutterstock

Tajomstvo párty noci

Môžete sa hrať na akýchkoľvek chrumkavých, raz to príde. Vtedy uvidíte odvrátenú tvár svojho partnera, po čom sa buď rozídete, alebo to váš vzťah posunie na vyšší level. Videl si ju plakať, zvracať, kričať a hádať sa. Držal si jej vlasy, uložil ju do postele a na druhý deň sa nechal prosiť, aký si úžasný a starostlivý.

Ženy skôr zvyknú hrať divadielko na pani urazenú, ktorá ho ťahala zo všetkých konfliktov, ktorá celú noc kontrolovala, či dýcha, a teraz s nas*atým výrazom varí polievku. Ale ľúbi ťa.

Shutterstock

Tajomstvo otvorenosti

Začína pri pootvorení ritného zvierača a vypúšťaní prvých tichých zabijakov, pokračuje pri otvorených rečiach o debilných kamarátoch a trápnej rodine a končí niekde pri otvorených dverách na záchod. Už ťa počula vydať aj horšie zvuky, tak čo.

Až raz príde chvíľa, keď nebude iná možnosť než vykonať potrebu rovno pred partnerom. Týmto padne aj posledné tajomstvo. Či a ako tento okamih poznačí váš vzťah, nechávame na vašom uvážení, no isté je, že veľa vecí sa potom zmení.

Shutterstock


Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
39
Fuuj
Fňuk Fňuk
12
Fňuk
Jeej Jeej
35
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
258
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Psychológovia odhaľujú manipulačné techniky, ktoré nás mnohokrát prinútia urobiť, čo nechceme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME