Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Úspešný horor Bird Box dostal vlastný spin-off. Vychutnaj si jeho prvý trailer

Snímka dorazí tento rok v lete.


Hororový kúsok Bird Box od Susanne Bier sa svojho času stal na Netflixe obrovským hitom. Momentálne si drží pozíciu tretieho najsledovanejšieho filmu počas prvých 28 dní. Pokiaľ Bird Box oslovil aj teba, iste ťa poteší, že práve dorazil teaser na jeho spin-off s názvom Bird Box Barcelona.

Príbeh sa opäť bude točiť okolo záhadných nadprirodzených bytostí, ktoré nútia ľudí k samovraždám. Teda za predpokladu, že sa im ľudia pozrú do tváre. Preživší si uvedomia, že pokiaľ si chcú zachrániť holý život, musia sa v tomto svete pohybovať so zaviazanými očami.

YouTube video

Ako hovorí už názov, spin-off nás zavedie do rušnej Barcelony, v ktorej budeme sledovať hlavného hrdinu Sebastiana. Ten sa vydáva na cestu prežitia ulicami mesta a spája sily aj s ďalšími, ktorí prežili. O scenár a réžiu sa postarali Alex a David Pastorovci.

Hlavné úlohy stvárnili Mario Casas, Georgina Campbell, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Diego Calva, Patrick Criado, Lola Dueñas, Gonzalo De Castro, Michelle Jenner a Leonardo Sbaraglia. Bird Box Barcelona si odbije premiéru 14. júla.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje