Utorok 18.1.2022
sk
Bohdana
cz
Vladislav, Vladislava

Útla mamička šokovala internet svojimi nadrozmernými dvojičkami

Malé slečny vážia až o 2,5 kila viac ako priemerné deti v ich veku.


Bábätká majú obrovský virálny potenciál. Od Facebooku cez TikTok až po Instagram, neexistuje sociálna sieť, ktorá by nebola od vrchu po spodok vytapetovaná úsmevnými videami týchto miniatúrnych stvorení. A úprimne? Niet sa čomu diviť. Sú rozkošné, večne vysmiate, a keď im človek na hlavu narazí čiapku s medvedími uškami, je prakticky nemožné im odolať.

Tieto dve bábätká však zaujali internet z úplne iných dôvodov. V marci tohto roku pribudli do rodiny minnesotskej mamičky Alexis LaRue dvojičky Camila a Elena a stačí ti jediný pohľad, hneď vieš prečo. Samotná Alexis ich v jednom videu označila ako „malé dinosaury“ a naozaj nebola tak ďaleko od pravdy. Vo veku ani nie jedného roku vážia takmer desať kilogramov, čo je o dve a pol kila viac, ako v tomto životnom štádiu váži priemerné dieťa.

160-centimetrová mamička svojimi videami baví celý internet

Alexis je pomerne útla osôbka. Má 160 centimetrov, 52 kilogramov a hoci jej snúbenec Leo Mejia je podstatne vyšší, takúto nádielku nečakala. Pri dvojičkách je totiž väčšinou zvykom, že sa rodia ešte menšie ako iné deti a naivne si mysliac, že to bude aj jej prípad, sa podľa toho Alexis v tehotenstve zariadila.

„Ponakupovala som im oblečenie v menších veľkostiach. Myslela som si, že budú maličké,“ vysvetlila v jednom zo svojich videí a ako už teraz vieme, nemohla byť ďalej od pravdy. Camila a Elena momentálne nosia oblečenie pre 18-mesačné deti, do „svojej“ veľkosti by sa totiž pratali len márne.

Pochopiteľne, ľudia mali kopec otázok. Určite to nie sú chlapci? Nemajú nejakú chorobu? Needituješ videá, aby deti vyzerali väčšie? Neprekrmuješ ich? Nerobí ich veľkosť lekárom starosti? To všetko sa jej na TikToku, na ktorom vystupuje ako @themejiafamily_, pýtali a na toto všetko im vo virálnom videu, ktoré má momentálne takmer 12 miliónov zhliadnutí, odpovedala. „Nie. Decká sú úplne zdravé,“ píše v ňom Alexis a nám teda len ostáva hútať, či si túto veľkosť so sebou ponesú až do dospelosti.

@themejiafamily_

Answering our most asked questions!

♬ original sound – Chris

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť