Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Útočník pre nezhody napadol muža s obuškom, polícia ho obvinila

Podozrivým zo spáchania protiprávneho konania bol 21-ročný muž zo Strážskeho, ktorého polícia vypátrala a obmedzila na osobnej slobode.


Útočník pre nezhody napadol muža s teleskopickým obuškom, polícia ho obvinila. O incidente, ktorý sa stal v sobotu (15. 4.) v skorých ranných hodinách na parkovisku na Laboreckej ulici v Humennom, informovala krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že došlo k napadnutiu 26-ročného muža.

„Podozrivým zo spáchania protiprávneho konania bol 21-ročný muž zo Strážskeho, ktorého polícia vypátrala a obmedzila na osobnej slobode. Vyšetrovaním bolo zistené, že útoku predchádzali slovné nezhody mužov, po ktorých mladší z nich železným teleskopickým obuškom udrel staršieho muža do hlavy. Potom mu ešte uštedril niekoľko rán päsťou, tiež do hlavy,“ priblížila hovorkyňa. Napadnutý muž spadol na zem, kde ho útočník ešte kopol do hrudníka. V dôsledku útoku utrpel viacero zranení, ktoré si vyžiadali liečenie.

„Okresný vyšetrovateľ v Humennom útočníka obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví a z trestného činu výtržníctva. Bol na neho zároveň spracovaný podnet na vzatie do väzby,“ dodala Ligdayová.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.