Útok na Area 51 je za nami. Aká je jeho bilancia?

Podarilo sa odhaliť vládne tajomstvá? Koľkí z hrdinských útočníkov sa pomilovali s mimozemšťankami?

Dlhoočakávaný útok na Area 51 je za nami. Podujatie, ktorého myšlienka vznikla ako vtip, získalo pozornosť najväčších svetových médií a navždy sa zapísalo do dejín memes. Čo sa v nevadskej púšti odohralo?

Z dvoch miliónov hrdinov, ktorí sa do akcie hlásili, sa nakoniec na mieste objavili len necelé dve stovky. Môže sa zdať, že je to len nepodstatný zlomok z masy ľudí, ktorí mali záujem. Každý, kto kedy organizoval nejaké podujatie cez Facebook, vďaka skúsenosti vie, že je to ešte pomerne vysoké číslo.

Let the memes begin.. again

Gepostet von Bardock Obama am Freitag, 20. September 2019

Mnohí budú sklamaní zo správ, ktoré hlásajú, že nedošlo k žiadnemu vážnemu incidentu. Návštevníci sa len motali v okolí základne a nepokúšali sa o násilný prienik. Nikto nebol zastrelený, nikto nezomrel. Akurát dve osoby boli zatknuté pri pokuse vojsť do areálu. Kiežby všetci mali takú odvahu!

*teleports behind you*

Gepostet von Bardock Obama am Freitag, 20. September 2019

Väčšinu osadenstva tvorili fanúšikovia memes, milovníci ufo a všetko medzi tým. Ľudia sa poriadne vystrojili a vyzbrojili. Nechýbali im bizarné kostýmy, vtipné transparenty a hocičo, čo na sebe malo obrázky mimozemšťanov či UFO.

View this post on Instagram

#area51

A post shared by Phil Legg (@304flip) on

View this post on Instagram

What must the #aliens think 😬 #storm #area51

A post shared by UFOi 👽 (@ufoi73) on

View this post on Instagram

Posted @withrepost • @alondraroi We Went To The Area 51 “Raid” Event To Do Vegan Activism. We Met Lots Of Cool People At The Little A’Le’Inn & At The Area 51 Gate. There Was A Lot Of Sheriffs, Swat Team Vans, Some News Reporters & Whole Lot Of Trippy Sh*t. We Had A Lot Of Good Convos, We Loved Spreading The Message Of Sanity & Compassion. __________________________________________________________ The Drive Up There Is Gnarly. You Are Literally in The Middle Of No Where, It Is Dark As Hell, You Cannot See A Thing, It Is Absolutely Freezing At Night, & There Is No Signal. 👽🌟 ___________________________________________________________ #area51 #area51raid #mclaren #alien #aliencostume #aliens #area51theycantstopusall #rachelnevada #thelittlealeinn #veganstrong #veganforanimals #veganforthem #ufo #extraterrestrial #yolo #et #alienjerky #humaneslaughter #cubeoftruth #veganactivism #animalliberation #humaneslaughterisalie #animalsdonotwanttodie #alienfreshjerky #alienjerky #earthlings #earthling #greetingsearthlings #littlealeinn

A post shared by Roberto Di Gregorio (@diroberto72) on

View this post on Instagram

Сгоняли с бро на штурм зоны 51! 👽👍 20-го сентября, как и было запланировано! ⠀ Впечатлений море, но делиться я ими на всякий случай не буду 😃 (в целях собственной безопасности, разумеется) ⠀ Во время штурма освободили инопланетного друга! Пока сложно понимать его язык и жесты, но парень (вроде парень) он классный, сообразительный и очень дружелюбный. Был рад выйти на свободу и, прежде чем отправиться домой, согласился сгонять с нами в Пермь. Мы пообещали показать ему город и побольше рассказать об особенностях простой человеческой жизни! ⠀ Надеемся, он тоже поведает нам много интересного о далёком космосе и своём народе 🤤 ⠀ 💬 Кстати, его безумно сложно зовут, никак не получается выговорить. Посовещались и решили окрестить его каким-нибудь земным именем. Помогите придумать! 🙏 ⠀ А бро на своём втором аккаунте @rodion_balkov_life спрашивает, о чем бы вы спросили инопланетянина, если бы встретили. Так что заходите и делитесь 😎👍 ⠀ p.s. Совсем не формат для моего профиля, но этот исторический момент просто обязан быть здесь!

A post shared by Alexandra Chertulova (@chertulova) on

Väčšiu návštevnosť ako samotné stretko v bezprostrednej blízkosti Area 51 mali viaceré hudobné akcie, ktoré sa konali v okolitých mestách. Väčšina z nich niesla ufónsku tematiku a každý, kto sa ich zúčastnil sa, samozrejme, vybral okuknúť základňu leteckých síl. Mladí ľudia neodišli z púšte bez toho, aby pri bráne spravili to, čo im ide najlepšie – selfíčko.

View this post on Instagram

i didnt find karkat but i made it to area 51

A post shared by shsl ??? (@spidercrows) on

Jedným z najväčších hrdinov celého podujatia sa stal neznámy naruto bežec, ktorý počas priameho prenosu z púšte predviedol svoje schopnosti. Kamera ho síce zachytila, ale ak by po ňom niekto vystrelil, určite by ho nedokázal zasiahnuť!

Slovami klasika „niekedy, žiaľbohu, niekedy chvalabohu“ útok na Area 51 sa zaobišiel bez násilia a strát na životoch. Je ale isté, že každý jeden z tých odhodlaných, ktorý sa vybral do nevadskej púšte, si odnesie parádne zážitky a na šialený event nikdy nezabudne.

Posádka základne môže víťazstvo osláviť pitím vína, z ktorého sa nikdy neopiješ a napchávaním sa popcornu, ktorému vždy vypukajú všetky zrnká. Tajomstvá Area 51 zostávajú naďalej ukryté.

Zdroj: independent.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
30
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Milé, ale aj nechutné veci, ktoré v súkromí robia všetky páry

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME