Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Organizátori najväčšieho ešportového festivalu na Slovensku prinášajú jedinečnú ligu v obľúbenom titule Counter-Strike: Global Offensive. Nebude chýbať česká a slovenská hráčska elita, účastníci z ďalších krajín a ani atraktívny prizepool.

Počas niekoľkých mesiacov bude 12 špičkových tímov bojovať o prizepool vo výške 31 250 € a šancu postúpiť na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch. Tie sa premiérovo uskutočnia počas nitrianskeho autosalónu už 7.-10. októbra 2021.

yzone.sk

Na virtuálnom bojisku sa stretne osem špičkových tímov z Česka a Slovenska a štyri zahraničné tímy z Maďarska, Rakúska, Poľska a Ukrajiny.

• Dark Tigers
• DEFEATERS
ECLOT
eEriness MARVO
ENTERPRISE
eSuba Youngsters
Sampi.Tipsport
Sazka BRUTE Evolution
Budapest Five (Maďarsko)
CLEANTmix (Poľsko)
Marlian eSports (Ukrajina)
Sissi State Punks (Rakúsko)

yzone.sk

Zápasy môžeš od 16.4. sledovať prostredníctvom streamovacej služby Twitch.tv, facebook fanpage Y-Games Slovakia a fanpage mediálnych partnerov podujatia. Popri CS:GO zápasoch je počas prenosov pripravený sprievodný program, ako diskusie, herné kvízy, analýzy a komentáre spolu so súťažami o skvelé ceny.

yzone.sk

Živé prenosy zo zápasov budú vysielané z nového ešportového štúdia, ktoré patrí k najmodernejším v Európe. Prvé kolo sa začína hrať už v piatok 16.4. o 16:00. Počas jedného kola nás čaká až 6 napínavých BO2 zápasov rozdelených do dvoch hracích dní (piatok a pondelok). Tímy budú počas ligy zbierať body na postup do play-off fázy turnaja.

Účasť na turnaji sa naozaj vyplatí. Štyri najlepšie SK/CZ tímy z play-off priamo postupujú na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021. Nikto zo zúčastnených neodíde naprázdno. Prizepool podujatia sa rozdelí podľa umiestnenia medzi všetky tímy nasledovne:

1. miesto – 6 000 €
2. miesto – 3 000 €
3. miesto – 2 000 €
4. miesto – 1 750 €
5.-8. miesto – 1 500 €
9.-12. miesto – 1 000 €

Y-Games PRO Series podporujú hlavní partneri Legion by Lenovo a Budiš spolu s partnerom ESET. Opäť nebude núdza o súťaže pre divákov: napríklad výzva, zameraná na pravidelný fyzický pohyb a správny pitný režim. Prostredníctvom aplikácie iWatt môžeš zbierať body za akúkoľvek pohybovú aktivitu a súťažiť o 675 € a zásobu zdravého pitného režimu od Budiš.

yzone.sk

Pre viac informácií sleduj podujatie na webe, Facebooku, Instagrame a Twitchi.

Zdroj: yzone.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť