Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

„Už mám tisíc sledovateľov!“ Takto vyzerá moderné vychvaľovanie sa na internete

Niektorí ľudia majú zvláštne životné ambície.


Píše sa dvadsiate prvé storočie a internet sa stal naším denným chlebom. Ľudia prakticky žijú na sociálnych sieťach, namiesto skutočných domov (akoby si ich aj nejaký mladý mohol v dnešnej dobe dovoliť, že?) si stavajú vzdušné zámky a za úspech považujú veci, ktoré… no povedzme si úprimne, až taká výhra zase nie sú.

S naším ilustrátorom sme si dnes pripravili niekoľko takých príkladov a sme si takmer istí, že podobné vychvaľovanie si už aspoň raz počul tiež.

1. „Sleduje ma už tisíc ľudí.“

Ako vie každý správny superhrdina, s veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť, a tak si musí chalan dvakrát rozmyslieť, ako s týmto grandióznym publikom naloží. A to bez ohľadu na to, že polovica z neho by neprešla testom captcha a druhú tvoria falošné účty jeho babky Ruženky, ktorá po výdatnom dumaní nad záhonom s muškátmi dospela k záveru, že všetko je lepšie, ako keby mal brať mladý drogy. Ale čísla sú čísla, nie?

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. „Môj TikTok má dvetisíc videní.“

TikTok fičí na zaujímavom algoritme, vďaka ktorému s každým ďalším príspevkom klesá tvoja šanca zhostiť sa pätnástich minút internetovej slávy. Prvé videá jednoducho majú úspech. Či už sa nekoordinovane vrtíš do rytmu pesničky s lyrickou výdatnosťou šnúrky do topánok, alebo sa špáraš v nose. TikTok ťa chce podporiť. Lenže to niektorým ľuďom skrátka nevysvetlíš… tí už sa vidia na červenom koberci.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Jedinečný zákrok v Martine. Robot operoval 17-ročnú Slovenku, podľa nej to bolo geniálne

3. „Mám ban v každej skupine.“

Lebo si idiot. Seriózne, kedy ľudstvo dospelo do fázy, že trollenie na facebookových skupinách je hodné hromadného potlesku? S poslednými zvyškami viery v budúcnosť našej populácie človek dúfa, že odpoveď je nikdy, ale tento jedinec má o tom očividne úplne inú predstavu. Čím viac ľudí vytočí svojimi ničím nepodloženými drístami, tým lepšie sa mu v noci spí. A čím lepšie sa mu v noci spí, tým viac energie má na plodenie ďalších. Nádhera.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.