Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Miss Slovensko 2023 predstavila nové motto. Už nehľadá ideál krásy, ale osobnosť

"Hľadáme diverzitu, čiže rozmanitosť a rôznorodosť."


Už nehľadáme ideál krásy, hľadáme osobnosť – je nové motto Miss Slovensko 2023. Nový ročník prichádza s novou víziou, novou filozofiou a novými pravidlami. V tlačovej správe o tom informovala PR manažérka projektu Miss Slovensko Silvia Paprancová.

Klasické súťaže krásy sa podľa riaditeľa súťaže Michaela Kováčika vždy sústredili len na hľadanie „Kráľovnej krásy“, čo sa spája najmä s ideálnymi mierami. „My však hľadáme diverzitu, čiže rozmanitosť a rôznorodosť. Dnes je potrebné myslieť na subjektívny pohľad, pretože ideál krásy dnes už neexistuje. Tá skutočná výnimočnosť a charizma vychádza z osobnosti, je to energia, potenciál, ktorý je často ukrytý,“ povedal Kováčik s tým, že nová Miss Slovensko je o osobnostiach.

„V súťaži Miss Slovensko 2023 už nehľadáme klasickú Kráľovnú krásy, ale hľadáme Miss, ktorá bude celou svojou bytosťou hodnotným vzorom pre ostatné slovenské dievčatá a ženy,“ vyhlásil riaditeľ Miss Slovensko.

Od 12. decembra 2022 do 22. januára 2023 majú slovenské ambiciózne dievčatá možnosť elektronicky sa prihlásiť do súťaže, odhaliť svoj potenciál a stať sa novými slovenskými Miss. Miss Slovensko totiž predstavuje pre finalistky nový životný štart, možnosť na sebe pracovať a rozvíjať sa. Súťaž je nielen o kráse, ale najmä o vzdelávaní.

Miss Slovensko, nové motto, kráľovná krásy
TASR

Uchádzačky čaká štvormesačný proces vzdelávania, v rámci ktorého im bude venovaná individuálna pozornosť. Dievčatá sa naučia všetko o etikete, komunikácii, vystupovaní v spoločnosti a pred kamerou, zdokonalia sa v oblasti stylingu, jazykových zdatností a tiež influencerských zručností. „Dodáme im sebavedomie a ukážeme, čo všetko môžu využiť pre svoj rozvoj. My hľadáme diverzitu, dievčatá s rôznymi typmi postáv, slečny z celého Slovenska. Pretože každá z nich je originál. A krásu hľadáme v ich energii, empatii, charizme a v celkovom správaní a vystupovaní,“ uviedli organizátori Miss Slovensko.

Svoje prihlášky môžu záujemkyne posielať prostredníctvom formulára, ktorý je zverejnený na stránke www.miss-slovensko.sk. Súčasťou elektronických dotazníkov musí byť aj minútová videovizitka. Podmienkou účasti je, aby v deň finále, ktoré a uskutoční 20. mája 2023, mali dievčatá najmenej 18 a najviac 26 rokov.

Finalistky musia mať slovenskú štátnu príslušnosť, musia byť slobodné a bezdetné. Uzávierka prihlášok je 22. januára 2023, keď porota na čele s Michaelom Kováčikom vyberie semifinalistky. Následne sa 29. januára uskutoční semifinálový kasting, na základe ktorého Slovensko spozná novú finálovú dvanástku.

Miss Slovensko, nové motto, kráľovná krásy
Profimedia

Na finalistky čaká niekoľko sústredení a workshopov na Slovensku aj v zahraničí. Dievčatá si prejdú workshopmi spoločenskej etikety, stylingu a čaká ich aj beauty workshop a mediálne tréningy v Prahe v NH Collection Prague Carlo IV, vo Vysokých Tatrách v Hoteli Hills, v Bratislave v DoubleTree by Hilton a navštívia aj exotickú destináciu.

Novú víťazku 27. titulu Miss Slovensko čaká postup na svetovú súťaž a získa viaceré atraktívne ceny. Nová Miss Slovensko získa honorovanú zmluvu s organizátorom LGM Production. Po dobu jedného roka si bude môcť užívať jazdu v prémiovom automobile s výnimočným dizajnom a inteligentnými technológiami DS4 od spoločnosti DS Automobiles. Víťazka tiež vďaka Cestovnej kancelárii Hydrotour pocestuje na exotickú dovolenku pre dve osoby do Senegalu. Počas finále súťaže zvolia aj I. a II. Vicemiss Slovensko 2023 a tiež Miss Sympatia, ktorú si vyberú samotní diváci prostredníctvom hlasovania.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.