Už nestačí byť potichu. Očakávaný horor Tiché miesto: Časť II konečne uvidíme v kinách

Nádejné pokračovanie hororového hitu sľubuje poriadnu dávku mrazenia.

Zdroj: CinemArt SK

Tiché miesto natočil John Krasinski a bez debaty išlo o jeden z najlepších hororov roku 2018. Tešil sa úspechu u divákov aj kritikov a zarobil slušné peniaze. Bolo teda jasné, že sa skôr či neskôr dočkáme sequelu. Réžie sa opäť chopil Krasinski a premiéra bola naplánovaná na rok 2020. Lenže celosvetová pandémia kiná zatvorila a my sme si tak na očakávané pokračovanie rodiny Abbotovcov museli počkať až do tohto roka. 

O čom Tiché miesto: Časť II vlastne bude?

Po smrti Leeho (John Krasinski) ostala jeho žena Evelyn (Emily Blunt) na ochranu svojich detí sama vo svete, ktorý ovládli desivé obludy. Tie reagujú aj na ten najmenší zvuk, kľúčom k prežitiu teda je byť stále potichu. Evelyn je jasné, že ak chcú svoje šance na prežitie zvýšiť, musia sa pokúsiť skontaktovať s ostatnými preživšími. Opustia teda svoje útočisko na farme a pridajú sa k cynickému samotárovi Emmettovi (Cillian Murphy). Ten ich ale varuje, že nebezpečenstvo nehrozí len od obávaných monštier, ale aj od ľudí, ktorí doteraz prežili.

Trailery lákajú na parádny horor

Okrem spomenutých hercov uvidíme aj Noaha Jupeho, Millicent Simmonds, Djimon Hounsoua, Wayna Duvalla, Okierietea Onaodowana a v menšej roličke sa vráti aj John Krasinski. S pokračovaniami úspešných hitov sa spájajú veľké očakávania, ale aj nervozita, či sa tvorcom podarí nadviazať na originál so cťou.

Podľa ukážok sa ale zdá, že Krasinskimu sa to podarilo. Evidentne sa dočkáme rozšírenia daného sveta, ako aj viacerých flashbackov, ktoré nám ukážu chaos a paniku sveta počas invázie vražedných monštier. Podľa tvorcov by sme tiež mali dostať odpovede na všetky doteraz nezodpovedané otázky.

Zaujímavým prísľubom sa javí byť aj postava Cilliana Murphyho či Djimona Hounsoua. Trailer je strihnutý veľmi efektne, naliehavo a o napätie iste nebude núdza. K dispozícii okrem toho už máme aj recenzie od zahraničných kritikov, podľa ktorých je druhý diel parádnym hororom, ktorý fanúšikov jednotky rozhodne poteší. V kine teda rozhodne nebudeme chýbať. Slovenská premiéra je naplánovaná na 10. júna 2021.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Šikovná fotografka ukladá cikády do neočakávaných póz. Vďaka nej sa môže aj hmyz dať zaočkovať či si zastrieľať z luku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME