Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Už nikdy nebudeš potrebovať mincu či žetóny. Takto si ľahko odomkneš nákupný vozík

Bude ti stačiť tento jednoduchý trik.


Určite sa ti už veľakrát stalo, že si prišiel do obchodu a chcel si si zobrať nákupný vozík, avšak nemal si pre sebe mincu, ktorá by ti ho odomkla, ani žiaden iný žetón. Nuž, je tu riešenie. Ako informujú TV Noviny, na sociálnych sieťach sa rozšíril skvelý trik, vďaka ktorému už žiadne mince alebo žetóny potrebovať nebudeš.

Ako ukazuje trik, ktorý možno niektorí poznajú, stačí použiť obyčajný kľúč. Jedinou podmienkou je, že musí byť okrúhly, iné tvary tam nenapcháš. Stačí ho len zasunúť takisto ako pri minci či žetóne, nákupný vozík by sa ti mal odomknúť a môžeš smelo nakupovať.

Tento lifehack sa ti naozaj hodí

Ide o naozaj užitočný lifehack, vďaka ktorému nemusíš pri sebe nosiť žiadne mince ani nič podobné. Ak sa teda nabudúce rozhodneš ísť do obchodu a budú ti chýbať žetóny do vozíka, nemusíš panikáriť. Nebudeš si musieť vziať ani nákupný košík len do ruky alebo niesť veci v rukách. Skrátka len vyberieš kľúče, vytiahneš z krúžka jeden s okrúhlym tvarom, zastrčíš ho, odomkne sa poistka, vysunieš a nakupuješ.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.