Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Už osem rokov sa neholí. Mladej žene chlpaté pazuchy na internete zarábajú krásne peniaze

Čo najzvláštnejšie od nej fanúšik chcel?


Na internete dostáva zmiešané reakcie. Niektorí ju volajú „chlpatá bohyňa“, iní sú ňou znechutení. Tak či onak, ochlpenie jej mesačne zarába zhruba 2 500 libier, čo je v prepočte takmer 3 000 eur. 26-ročná Bee z amerického Los Angeles sa už viac ako osem rokov neholí a je to práve jej zarastené telo, vďaka ktorému si na internete vybudovala fanúšikovskú základňu obrovských rozmerov.

V online sfére ju sleduje viac ako 200-tisíc ľudí. Bee, ktorá tvorí obsah na platforme Chaturbate, prišla počas pandémie o prácu. V tom čase sa už niekoľko rokov neholila, a keď zistila, že sa ženy ako ona tešia na internete obrovskej priazni, rozhodla sa začať s tvorbou šteklivých videí aj ona sama. Dnes sú prakticky jej jediným zdrojom príjmu.

Mnohí muži jej ochlpenie milujú

„Predtým, ako som začala s tvorbou tohto obsahu, som ani len netušila, že takáto komunita existuje,“ hovorí Bee na margo ľudí, ktorých priťahujú nielen jej zarastené nohy, ale najmä podpazušie. „Dostávam množstvo komplimentov. Muži mi hovoria, aké sú moje chlpaté nohy sexy, že som 11/10 a aj to, že ochlpenie na ženách je hotovým zázrakom,“ prezrádza.

Sem-tam sa však dočká aj nejakej kritiky. Nie je výnimočné, že jej niekto povie, aby si oholila pazuchy, lebo hoci je to prirodzené, vraj to „nie je ženské“. Bee však radšej venuje pozornosť tým, ktorým sa to páči. „Najzvláštnejšia požiadavka, ktorú som dostala, bola od chlapíka, ktorý chcel, aby som predstierala, že som jeho priateľka a na párty ukazujem svoje zarastené pazuchy iným mužom,“ hovorí blonďavá kráska.

Už osem rokov sa neholí. Mladej žene chlpaté pazuchy na internete zarábajú krásne peniaze
Profimedia

Takéto žiadosti jej neprekážajú. Jediné, s čím má problém, je, keď ju niekto prosí, aby sa oholila. „Jediné žiadosti, ktoré odmietam, sú tie, ktoré zahŕňajú holenie,“ vraví. „Na holení nevidím nič zlé, no mojou preferenciou je byť neoholená. Kľúčom k úspechu je nájsť to, čo si užívam ja sama aj moji fanúšikovia,“ dodáva na záver.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.