Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Asi jednou z najväčších príležitostí, ktoré ti vysoká škola ponúka, je možnosť nájsť si priateľov, ktorí budú pri tebe stáť nielen počas štúdia, ale aj dlhé roky po ňom. Zároveň platí, že nič nezblíži ľudí lepšie ako poriadna párty. Ani tento rok preto nebude chýbať Beánia STU!

Už tento piatok zaplnia Edison park davy mladých ľudí, kvalitnej hudby a poriadnej zábavy. Lokalita bližšie k centru mesta a piatkový termín sú dve zmeny, ktorými sa chcú organizátori postarať o to, aby bola párty lepšia ako kedykoľvek predtým.

https://www.facebook.com/beaniaSTU/photos/p.2366080153427141/2366080153427141/?type=1&theater

V hudobnom programe si každý nájde niečo svoje. Hlavnými ťahúňmi budú legendárni Horkýže Slíže a nekompromisné rapperské trio DMS, svoje majstrovstvo predvedie producent a DJ Mark Dann. Predstavia sa aj MADratz, mladá skupina študentov priamo z STU. Davy rozhýbe DJ Johnny de City a fanúšikov EDM poteší SIIK.

Na podujatie môžu prísť aj ľudia, ktorí neštudujú na STU. Všetci študenti s platným preukazom ISIC si môžu uplatniť zľavu na vstup. Lístky sa dajú zakúpiť tu, ale ponáhľaj sa, pretože sú už takmer vypredané! Nezabudni sledovať oficiálnu stránku podujatia na Facebooku.

Beánia STU
Beánia STU
Beánia STU
Beánia STU
Beánia STU

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.