Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada
V spolupráci s Brel
Zdroj: ©Shutterstock

Užitočné technologické vychytávky, vďaka ktorým zažiješ to najlepšie leto

Tieto praktické vecičky spravia tvoj život počas leta dokonalým!  

Leto je nádherným obdobím. Od rána do večera sa z teba lejú doslova Niagarské vodopády potu, si červený ako čerstvá paradajka, večer nevieš zaspať a cez deň je tvoj mozog neschopný vygenerovať 2 súvislé vety. V aute bez klimatizácie je radosť cestovať, vo vlaku či autobuse obzvlášť. Ale aj tak sa na túto časť roka veľmi tešíš.  

Vedel si však, že skoro všetky najotravnejšie neduhy leta sa dajú ako mávnutím čarovného prútika odstrániť? Dokonca, nemusíš byť ani kúzelník. Firmy po celom svete neustále vyvíjajú zaujímavé produkty, o ktorých si možno doteraz ani nepočul. Mnohé sú založené na mimoriadne primitívnych technológiách, iné využívajú komplikované algoritmy. No jedno majú spoločné – sú cenovo dostupné a výrazne spríjemnia tvoje leto.  

V spolupráci s e-shopom Brel sme pre teba pripravili zoznam 9 jedinečných produktov, vďaka ktorým zažiješ to najlepšie leto doteraz. Neveríš? Tak pozeraj!  

Prístroj, ktorý ti pomôže rýchlejšie zaspať

Poznáš to určite aj ty. Vonku je večer 28 stupňov, ale v interiéri máš pocitovo tak 80. Oči vyvaľuješ do stropu, hodinky ukazujú 1:00 v noci a ty ani za ten svet nevieš zaspať. A keď ráno vstaneš, od únavy ani nedokážeš vstať z postele. Na tento problém pritom existuje také jednoduché riešenie! Je ním unikátna spánková pomôcka BEURER SL 10 DreamLight, ktorá ti pomôže ľahšie zaspať.  

Prístroj, ktorý ti pomôže rýchlejšie zaspať, spánková pomôcka
Shutterstock

Pýtaš sa, ako funguje? Je tak trochu založený na hypnóze. Totižto, pomocou malého projektora premieta na strop svetlo, ktoré ti pomôže vedome vnímať tvoj dýchací rytmus. Vďaka tomu sa zníži mozgová aktivita, nebudeš rozmýšľať nad hlúposťami a rýchlo zaspíš. Možno to na prvé prečítanie znie ako mágia, ale v skutočnosti naozaj zaberá. Ak neveríš, vyskúšaj si ho na vlastnej koži!  

Spánkovú pomôcku si môžeš objednať tu.

Ochladzovač vzduchu a klimatizácia  

Toto zariadenie si v našom zozname určite nečakal, však? Vedel si ale, že účinná klimatizácia, ktorá dokonale vychladí tvoj dom či byt, ťa nemusí stáť viac ako 500 €? Je to skutočne tak, vlastnú klímu si vieš dopriať aj ty!  

Výhodou mobilných ochladzovačov vzduchu a klimatizácií je to, že ich vieš jednoducho preniesť do miestností, ktoré chceš práve chladiť. Napríklad, cez deň môžeš mať klimatizáciu v pracovni, cez noc zas v spálni. A to všetko s minimálnou investíciou a bez toho, aby si musel robiť akékoľvek stavebné zásahy do stien. Ochladzovače vzduchu a klimatizácie naviac nielenže ochladzujú vzduch, ale naviac ho čistia od prachu či peľu a pomáhajú udržať optimálnu vlhkosť. Samozrejme, skvelou pomôckou na leto môže byť aj obyčajný ventilátor.  

Chladiacu techniku si môžeš objednať tu.

Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom 

Koľko štípancov od komárov si už stihol tento rok schytať? Je možné, že ich už nevieš spočítať na prstoch oboch rúk. Na to otravné svrbenie radšej ani nemysli. Isteže, do určitej miery sa dá zmierniť rôznymi mastičkami a gélikmi, no ani tie nie sú zázračné. Vedel si však, že na trhu je dostupný špeciálny prístroj, ktorý urýchľuje liečbu bodnutí a uvoľňuje svrbenie už za niekoľko sekúnd?  

Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom, bodnutie hmyzom
Shutterstock

Unikátne prístroje na liečbu bodnutí hmyzom od nemeckého výrobcu BEURER fungujú na celkom jednoduchom princípe – stačí ich priložiť na miesto bodnutia. Zariadenie pomocou zvýšenej teploty zničí toxíny, ktoré spôsobujú svrbenie a zápal. Jednoducho sa tak vyhneš nepríjemnému škrabaniu. A ozaj, tieto zariadenia sú mimoriadne kompaktné, takže ich vieš ľahko nosiť vo vrecku.  

Prístroj na liečbu bodnutia hmyzom si môžeš objednať tu.

Zariadenie proti chrápaniu 

Chystáš sa na dovolenku so svojou novou frajerkou alebo kamošmi a nechceš ich v noci otravovať svojím chrápaním, pre ktoré si taký známy? Vedz, že aj na tento problém má veda riešenie a nie jedno!  

Vyskúšať môžeš napríklad prístroj proti chrápaniu BEURER SL 70. Ide o inovatívny nemecký produkt, ktorý si jednoducho strčíš do ucha. Pri spaní ti nebude nijako prekážať, avšak pokiaľ jeho citlivé senzory zaznamenajú chrápanie, do ucha ti vyšle tón a vibračný impulz. Ten ťa nezobudí, avšak podvedome prinúti tvoj mozog zmeniť spaciu polohu, na základe čoho prestaneš chrápať. Geniálne! Druhým riešením je prístroj proti chrápaniu BEURER SL 40. Ten je v podobe popruhu, ktorý si dáš okolo tela. Keď zaznamená, že ležíš na chrbte, vyšle signál, ktorý ťa opäť podvedome prinúti zmeniť polohu.  

Zariadenie proti chrápaniu si môžeš objednať tu.

Výkonná akumulátorová kosačka  

S rastúcimi cenami benzínu sa aj obyčajné kosenie motorovou kosačkou stáva čoraz drahšou záležitosťou. Ak ťa iritujú elektrické kosačky, pri ktorých musíš ťahať za sebou kábel, ale zároveň nechceš benzínový variant, je tu pre teba riešenie – akumulátorová kosačka. Tá je v podstate elektromobil v tele kosačky. Stačí ju nabiť a následne môžeš kosiť ako s klasickou motorovou kosačkou.  

Výkonná akumulátorová kosačka
Shutterstock

Ak chceš, aby ti kosenie spolu so starostlivosťou o záhradu zabralo čo najmenej času, za pozornosť stojí kvalitná záhradná technika od dánskeho výrobcu TEXAS. Tento výrobca ponúka nielen kosačky, ale aj mnohé ďalšie produkty na starostlivosť o záhradu a okolie domu. Svoju prácu tak vybavíš rýchlo a môžeš si užívať viac voľného času!  

Kvalitnú záhradnú techniku si môžeš objednať tu.

Načúvací prístroj 

Áno, vieme, že asi ešte nemáš 70 rokov, napriek tomu, že sa už u teba začínajú prejavovať viaceré známky starnutia. Prečo ti teda hovoríme o načúvacom prístroji? Zhoršený sluch nemusí postihovať len starých ľudí. Ak ti partnerka neustále vyčíta, že ju nepočúvaš, možno to nie je spôsobené zhoršeným sluchom. Ale možno je. Pokiaľ sám cítiš, že tvoje uši by potrebovali malý upgrade, načúvacie prístroje BEURER budú pre teba ako stvorené.  

Aj keď sa vrátiš domov ohučaný po celonočnom koncerte, počuť budeš aj padnutie špendlíka na zem u susedov o dve poschodia vyššie. Otázka „ČO?“ alebo „PROSÍM?“ už pre teba nebude najpoužívanejším slovom dňa a budeš žiť oveľa komfortnejší život. Načúvacie prístroje BEURER sú nielen veľmi kvalitné, ale aj diskrétne. Takmer ani nevidno, že ich máš v uchu.  

Načúvací prístroj si môžeš objednať tu.

Elektrický stimulátor   

Snažíš sa o dokonale vyrysované telo, ktoré ti bude na kúpalisku závidieť každý? A čo, že leto už začalo. Stále stíhaš! Stačí si tak trošku pomôcť malým dopingom, ktorým je elektrický stimulátor od výrobcu BEURER. Ten môže mať rôzne podoby, avšak vždy funguje na jednoduchom princípe – do svalov vysiela špeciálne elektrické impulzy, vďaka čomu ich pomáha efektívnejšie precvičovať a formovať. Aj preto ho využívajú mnohí profesionálni športovci.  

Elektrický stimulátor si môžeš objednať tu.
Elektrický stimulátor
Shutterstock

Masážny prístroj  

Ničím nerušený relax na pláži a potom kvalitná masáž celého tela. Znie to ako letný sen? Splniť si ho vieš pomocou jedinečných masážnych prístrojov BEURER, ktoré môžu mať viacero rôznych podôb. Všetky sa však postarajú o dokonalú masáž rozličných častí tela. Nebudeš tak musieť navštevovať drahých masérov a tvoje svaly či šľachy dostanú zaslúžené uvoľnenie.  

Masážny prístroj si môžeš objednať tu.

Technologické vychytávky pre dokonalé leto na jednom mieste  

Tak čo, ktorá letná technologická vychytávka sa najviac páči tebe? Nezáleží na tom, či ťa zaujala špičková dánska záhradná technika TEXAS, chcel by si vyskúšať unikátne vymoženosti od nemeckého výrobcu BEURER, alebo si chceš dopriať dokonalý chládok vďaka ochladzovačom vzduchu, klimatizáciám či ventilátorom. Všetky tieto produkty nájdeš na jednom mieste v e-shope brel.sk. Objednať si ich môžeš za najvýhodnejšie ceny z pohodlia domova.

Ktoré vychytávky sú podľa teba najlepšie na leto? Daj nám vedieť v komentári.  

Ak sa potrebuješ schladiť, zapoj sa tiež do súťaže na našom Instagrame:


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť