V Anglicku riešia skutočne bizarný prípad únosu čivavy. Páchateľom totiž nie je človek

Tento prípad sa len tak ľahko nevyšetrí…

Zdroj: cocoparisienne / pixabay.com

Vtáctvo vie niekedy ľuďom riadne pootravovať život. Napríklad, keď sa lastovičky rozhodnú, že si postavia domček na rohu tvojho okna a ráno ťa budia svojím spevavým  otravným uškriekaným hláskom. Uchu lahodiace, no nie? K tomu ti podarujú bonus – parapetnú dosku pokrytú ich exkrementmi. Topka.

Označkované autá, chodníky a ranný budíček však nie sú to jediné iritujúce na týchto jedincoch. V Devone (Anglicko) naháňajú ľuďom niektoré vtáky aj strach. Dôvod báť sa ich majú najmä psičkári, ktorých miláčikovia patria k vzrastovo najmenším plemenám.

Štvorročná čivava Gizmo si spokojne polihovala v záhradke svojej majiteľky, keď tu zrazu na ňu zaútočila čajka. Priateľ Beccy Hill, majiteľky Gizma, práve vešal na záhrade prádlo, takže celú situáciu videl. Uviedol, že čajka sa vyrútila na Gizma, v momente ho schmatla do zobáka a uletela preč.

https://picryl.com/media/chihuahua-dog-chiwawa-animals-811f6a

Majiteľka uneseného Gizma a jej priateľ sú zúfalí. Nevedia, kde majú čivavu hľadať, ani či je ešte nažive. S nádejou, že by niekto jej psíka našiel, zverejnila jeho fotku na sociálnej sieti. Po tom, ako sa stretla s posmeškami niektorých ľudí, bola nútená svoj príspevok stiahnuť.

Našli sa však aj ľudia, ktorí si z tejto situácie nerobili posmešky. Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals zmienila tento prípad aj v najčítanejších novinách Spojeného kráľovstva, The Sun: „Súcitíme s majiteľmi tejto čivavy. Dúfame, že je Gizmo v poriadku a podarí sa mu vrátiť sa späť k svojej rodine.“

Našťastie je takéto agresívne správanie čajok veľmi zriedkavé a netypické, takže situácie ako táto by sa rozhodne nemali diať na dennom poriadku.

V roku 2015 sa v Port Dover odohrala podobná, len menej drastická situácia. Čajka zaútočila na teriéra Jacka Russela. Nezvládla však svoju korisť udržať v zobáku, a pri vzlietnutí psíka pustila.

Zdroj: ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Horory s minimom slov. Tieto príbehy vás vydesia už vo dvoch vetách


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME