Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

V Bratislave horí loď prerobená na podnik. Vyhni sa prechodu cez toto miesto

Na mieste zasahujú hasiči.


Na Dunaji pri Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu horí plavidlo prerobené na podnik. Zasahujú tam hasiči. Pre TASR to potvrdil hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave Štefan Koči.

„Požiar je už lokalizovaný,“ spresnil Koči. Priblížil, že zasahuje 17 príslušníkov hasičského zboru. Podotkol, že ohlásený bol požiar lodného kontajnera prerobeného na bar na vyviazanom pontóne na Dunaji. Hasiči momentálne pracujú na rozoberaní konštrukcie lodného kontajnera.

„Zároveň skontrolovali celé podpalubie. Pri udalosti sa nikto nezranil,“ dodal hovorca. Na mieste udalosti, ktorá je v štádiu zisťovania, sa podľa neho nachádza aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

Podľa dopravných aplikácií sa na nábreží v okolí požiaru tvoria kolóny. Mestská polícia Bratislava žiada, aby sa ľudia miestu vyhli a uvoľnili tak priechod záchranným zložkám.

Pink Whale v minulosti opakovane čelila vyčíňaniu vandalov. Výtržníci viackrát strhli dúhovú vlajku, ktorá na lodi viala. Prevádzkovateľ podniku vždy vyvesil novú. Tento scenár sa opakoval, dá sa povedať, že pravidelne.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.