V Bratislave pobiehal ďalší diviak. Tentokrát sa pohyboval pred Slovenským národným divadlom

Zviera nakrútila zamestnankyňa divadla.


Len pred pár dňami sa po Bratislave prechádzala celá rodina diviakov, ktorá dokonca mierne narušila dopravu v meste, a už tu máme ďalší podobný prípad. Denník N priniesol informáciu o tom, že pred Slovenským národným divadlom sa pohyboval diviak.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

beat this 🐗 ♥️

Posted by Barbora Sajgalikova on Wednesday, February 9, 2022

Toho natočila zamestnankyňa divadla, ktorá video tiež umiestnila na Facebook. Na prvý pohľad to síce vyzerá úsmevne, ale starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová už pri predchádzajúcom incidente vyzvala štátne inštitúcie, aby tento problém riešili.

Mohlo by ťa zaujímať:

V Bratislave sa objavila rodinka diviakov. Pohybovali sa priamo po električkovej trati

Premnožená zver totiž môže v meste spôsobiť problémy. „Bolo by načase, aby štátne inštitúcie konečne aj tomuto javu začali venovať primeranú pozornosť. Koľko podobných záberov ešte treba natočiť? Alebo čakáme na nejaké nešťastie?“ povedala Čaohojová v reakcii, ktorú priniesol portál Aktuality.


Tagy:
REKLAMA
Dušan Šutarík
Vyštudoval som Vysokú školu múzických umení v Bratislave a venujem sa prevažne filmovým a seriálovým témam. Informujem o novinkách v slovenských kinách aj na streamovacích platformách a prinášam zaujímavosti zo sveta filmov a seriálov.Občas píšem aj o aktualitách, technológiách alebo virálnych správach. Vo voľnom čase sa venujem písaniu poézie. Ak máte nápad na článok alebo tip, napíšte mi na dusan.sutarik@gmail.com
Najčítanejšie
Podobné