Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

V Bratislave sa stal poriadne bizarný incident. Najskôr zbili vodiča električky, potom sa ukájali

Pre niekoho smiešne, pre iných poburujúce.


Ako informuje slovenská polícia na sociálnych sieťach, incident v jednej z bratislavských električiek mal poriadne nečakané vyvrcholenie. A to doslova. „Viaceré hliadky Policajného zboru boli koncom uplynulého týždňa krátko pred 20. hodinou vyslané na základe oznámenia na zastávku električiek Botanická, kde malo dochádzať k incidentu v jednej z električiek,“ informuje polícia.

Bitka a stiahnuté nohavice

Počas jazdy električky v smere do centra mesta sa dvaja cestujúci (muž a žena) začali nevhodne správať a narúšať verejný poriadok. „Vodič električky následne oboch vyzval, aby opustili priestory električky, na čo na neho verbálne, ale aj fyzicky zaútočili, pričom v útokoch pokračovali aj po príchode pracovníkov dopravného dispečingu,“ opisuje incident polícia.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenskí maturanti dnes píšu sloh zo slovenčiny. Ktorú tému by si si vybral ty?

Po príchode hliadok Policajného zboru z električky osoby vystúpili, muž si stiahol nohavice, vytiahol pohlavný úd a žena ho následne začala uspokojovať rukou. „Týmto konaním sa obaja dopustili verejného pohoršenia a boli bezodkladne obmedzení na osobnej slobode. Po eskortovaní na policajné oddelenie boli podrobení vykonaniu potrebných úkonov a umiestnení v cele policajného zaistenia,“ píše polícia.

„Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV vzniesol v tejto súvislosti obvinenie z trestného činu výtržníctva spáchaného formou spolupáchateľstva 33-ročnému Štefanovi V. z okresu Snina a 33-ročnej Kataríne D. z Bratislavy,“ dodáva polícia. Vyšetrovaním sa preukázalo, že obvineného muža už polícia riešila za niečo podobné. Teraz mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

INCIDENT V ELEKTRIČKE MAL PO PRÍCHODE POLICAJNEJ HLIADKYNEČAKANÝ ZÁVER .. 🔘Viaceré hliadky Policajného zboru boli…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Tuesday, March 14, 2023

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje