V Budapešti sa konal veľký herný turnaj. Ako dopadli zástupcovia Slovenska?

V4 Future Sports Festival bol opäť raz fenomenálnou šou!

Zdroj: Archív EMEFKA, V4 Future Sports Festival

Budapeštianska Hungexpo aréna cez uplynulý víkend hostila veľkolepý herný turnaj s názvom V4 Future Sports Festival. Druhý ročník podujatia sa vydaril na jednotku a každý, kto bol pri tom, si odniesol nezabudnuteľné zážitky.

Hlavným ťahákom bol turnaj v Counter-Strike: Global Offensive s prizepoolom 300-tisíc eur.  Predviedlo sa množstvo tímov z blízkeho aj ďalekého zahraničia. Slovensko reprezentoval Dávid “FROZEN” Čerňanský s tímom mousesports. V semifinále neuspeli proti Virtus.Pro a za 3. a 4. miesto si odniesli 20-tisíc eur.

V4 Future Sports Festival

Členom tímu Budapest Five je Patrik “Zero” Žúdel. Jeho tím remizoval 1-1 v showmatch zápase proti Salamander Gaming. Český tím E-RIVALS sa na turnaj dostal ako víťaz česko-slovenskej kvalifikácie, no na hlavnom turnaji svoju púť skončil už v skupinovej fáze. Definitívnym víťazom CS turnaja sa stali Dáni Tricked Esport, ktorí si odniesli 150-tisíc eur.

V4 Future Sports Festival

Hlavné turnaje boli sprevádzané menšími súťažami v tituloch ako FIFA, Tekken 7, Gran Turismo a NBA. Nechýbali ani pútavé prednášky a konferencie o e-športoch. O známe tváre nielen z herného biznisu určite nebola núdza.

V4 Future Sports Festival

Návštevníci mali vo free-to-play zóne k dispozícii všetky možné konzoly, kopu zaujímavých hier a súťaží. Medzi vystavovateľmi nechýbali technologické firmy, ktoré predviedli najmodernejšie technické vychytávky a ukázala sa dokonca maďarská armáda.

V4 Future Sports Festival

Každého, koho zaujala udalosť V4 Future Festival, isto upúta aj Y-FEST 2019. Podujatie sa uskutoční v Bratislave už 4. až 6. októbra. Najväčšia herná súťaž na Slovensku nám ukáže nových majstrov Slovenska vo viacerých populárnych hrách a prinesie pútavý sprievodný program vrátane vzácnych hostí a cosplayovej súťaže.

V4 Future Sports Festival

Zdroj: V4 Future Sports Festival

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mafia, sex a nebezpečné hry. Slovenská krimi dráma Casino.sk vstupuje do kín

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME