Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

V detstve na ňu zaútočil žralok, dnes je hviezdou OnlyFans. Fanúšikov jej jazva občas desí

Na známej platforme si zarába priam kráľovsky.


Fanúšikovia sa jej často pýtajú, či si chcela ublížiť, no za jej jazvou sa skrýva úplne iný príbeh, píše portál DailyStar. Mladú krásku Autumn Renae sleduje na Instagrame viac ako 600-tisíc ľudí, primárne ju však preslávila tvorba na šteklivej platforme OnlyFans. Keďže pred kamerou vystupuje nahá, ľudia majú možnosť vidieť každý milimeter jej tela, vrátane jazvy na ruke.

Autumn k nej prišla ešte ako dieťa, keď na ňu zaútočil žralok. „Keď som mala štyri roky, pohrýzol ma žralok. Moji sledovatelia sa ma často pýtajú, či sa nepotrebujem porozprávať. Myslia si, že som si chcela ublížiť, preto mám na ruke jazvu,“ priznáva blondínka. Nešťastný incident sa odohral na Floride.

Na OnlyFans zarába kráľovsky

Napriek drobnej „nedokonalosti“ v podobe jazvy sa Autumn na OnlyFans náramne darí a jej bankový účet skáče radosťou. Doposiaľ sa jej obsahom pre dospelé publikum podarilo zarobiť zhruba 1 milión dolárov (cca 920-tisíc eur). Vďaka tomu mohla priateľovi, s ktorým je už od strednej školy, kúpiť vysnívané auto, zatiaľ čo ona sama skromne jazdí na tom, ktoré jej v šestnástich darovali rodičia.

Aké to je byť zožraný zaživa žralokom? Toto sa počas útoku deje s tvojím telom

Mohlo by ťa zaujímať:

Aké to je byť zožraný zaživa žralokom? Toto sa počas útoku deje s tvojím telom

Autumn prezrádza, že s budovaním vhodného publika začala už ako tínedžerka. „Mala som šťastie. Keď som mala 17, preslávila som sa na sociálnych sieťach. Rada som pridávala fotky odhaľujúce spodnú časť mojich pŕs aj zábery v bikinách. Tak som si vybudovala fanúšikovskú základňu. Pre nich to bolo ako predohra bez toho, aby tušili, čo príde neskôr,“ hovorí.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.