Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Sexuálnej fantázií sa medze vážne nekladú. Niekto sa hrá na doktora a pacienta, niekto rád pri sexe trpí a niekto by si to chcel rozdať s mŕtvym. Nemyslíme tým však nekrofíliu, ale pohlavný styk s duchom. V minulosti by si už sedel niekde na psychiatrii, ale v dnešnej dobe sa to volá spektrofília. A veru nie len obyčajní ľudia ale aj celebrity majú s touto rozkošou skúsenosť.

Spektrofília sa často spája aj s úzkosťou, poruchou príjmu potravy, alkoholizmom alebo zneužívaním návykových látok. Takže kto to zažil je buď psychicky narušený alebo by mal vylúčiť zo svojho života všetky drogy. Alebo sa tu teraz všetci zmierime s tým, že takáto skúsenosť je čisto náhodná a môže sa stať každému. Veď aj duchovia túžia po čerstvom tele. Apropo, prečo si myslíš, že keď zívaš, tak ťa strasie? To sa ti možno práve jeden urobil do úst. A čo ranný chlapský stoják? Dosť pravdepodobné, že sa nejaká poletujúca slečna nudila a začala sa činiť.

Americká speváčka Kesha tvrdí, že už zažila viac sexuálnych chvíľ s duchom, no bohužiaľ nepozná jeho meno. Koľká škoda. Dokonca napísala o tom aj pieseň ,,Supernatural.“ Herečku Lucy Liu (Charlieho anjeli) uspokojil duch počas toho ako odpočívala a nielen, že to cítila, dokonca si to aj užila a vyvrcholila. Coco Austin by si mala dávať pozor, aby jej muž, raper Ice-T jedného takého odvážlivca nevcucol za obťažovanie jeho ženy do vysávača. Aj ona sa priznala, že ju jeden obťažoval. A aby sa nepovedalo, tak aj herec Dan Aykroyd (Krotitelia duchov) skrotil jednu zblúdilú dušičku.

freegreatpicture.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/White-Ghost-Death-Horror-Halloween-Bride-518322)

Sian Jameson však vie opísať svojho milenca do detailov. Volal sa Robert, mal orieškovohnedé oči a bol to fešák. Po tom ako si užili, dostal krídla a odletel do neba. Chúďa Sian tak ostala so zlomeným srdcom. A tak si našla iného ducha, no ani s ním to nevyšlo. Sian nie je jediná, ohlásilo sa už veľmi veľa prípadov s tvrdením, že sú duchovia oveľa lepší milenci a živí ľudia s nimi udržujú dlhoročné vzťahy.

sarcasm.club (http://sarcasm.club/wp-content/uploads/2017/11/1-159.jpg)

Ako teda prilákať ducha na sex?

Podľa spirituálnej sprievodkyne z Bristolu, ktorá si hovorí Amethyst úplne rovnako ako skutočného človeka. Stačí si ľahnúť v sexi spodnom prádle, zatvoriť oči a čakať až kým nepocítiš dotyky alebo ,,tlak“ ležiaceho človeka na tvojom tele.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/vintage-ghost-nostalgia-32qAeAZG3iFjy)

Moderná veda to vie veľmi jednoducho odôvodniť a to tým, že sa jedná o živé sny, no ľudia čo zažili takýto spirituálny zážitok sú rázne proti. Dokonca odmietajú aj to, že sa jednalo o halucináciu, ktorú môže dostať ktokoľvek, kto má nedostatok spánku a žije v strese. Ani spánková paralýza ako argument nepochodila. Nech už je pravda akákoľvek, pevne veríme, že ste všetci vo svojom vzťahu (či už s mŕtvym alebo živým) šťastní.

Zdroj: priznaky-projevy.cz, rebelcircus.com, sarcasm.club
Titulná fotka: flickr.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť