Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

V dvadsiatke milionárom. Chalan sa pomocou plastík zmenil na Kena a „pracuje“ ako sugar baby

"Telom sa chcem podobať na Barbie, tvárou na Kena," hovorí.


Právnik, lekár, možno veterinár – to boli povolania, ktoré padali, keď sa vás ako malých pýtali, čím chcete byť, keď už malí nebudete. Lenže doba sa zmenila. Píše sa totiž 21. storočie a v dnešnom svete fičia úplne iné profesie. Také, kvôli ktorým človek nemusí päť rokov plakať nad skriptami, živiť sa vifonkami a čeliť rôznorodému biologickému odpadu na intrákových záchodoch.

Tento mladý muž je len jedným z mnohých príkladov. 21-ročný Hurricane Garrett vyrastal v malej striktne veriacej komunite, ktorá nemala veľké pochopenie pre jeho sexuálnu orientáciu a celkový smer, akým sa jeho život uberal. Hneď po skončení strednej školy si preto pobalil veci a presťahoval sa do Los Angeles, kde sa mu pomerne rýchlo začali plniť všetky jeho sny.

Profimedia

Mladý milionár, ktorý si necíti spodnú peru

Hurricane do plastických operácií investoval viac ako 150-tisíc dolárov, čo je zhruba 135-tisíc eur. „Telom sa chcem podobať na Barbie, tvárou na Kena,“ hovorí. Početné zákroky si vypýtali svoju daň a dnes si mladý muž necíti spodnú peru. Za päťciferné sumy, ktoré mu mesačne pribúdajú na účet, mu to však očividne stojí.

Čerstvý dvadsiatnik pracuje ako sugar baby, čo v reči bežných smrteľníkov znamená, že sa necháva vydržiavať od podstatne starších mužov. Okrem toho má vlastnú značku produktov starostlivosti o pleť. Vďaka kombinácii príjmov sa tak už v mladom veku môže titulovať ako milionár, ani to ho však nechráni pred vlnami internetového hejtu. Podľa vlastných slov je dodnes obeťou internetovej šikany.

V galérii nájdeš, ako mladý Ken vyzeral pred zákrokmi:

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.