Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Skutočne zvláštny kriminálny prípad sa odohral pred pár dňami v Handlovej. Ako píše aj portál My Horná Nitra, 24-ročný muž sa vlámal do jedného z bytov v meste. Zaujímavé ale je, že neprišiel kradnúť. Podľa polície z bytu nič nevzal. Prečo sa tam teda vlámal? Skrátka si chcel pospať. Po tom, čo sa dostal do bytu, sa natiahol na gauč a dal si šlofíka.

Hrozí mu basa

Objavil ho až majiteľ bytu, keď sa vrátil domov. Muž následne utiekol cez francúzske okno. Hoci nič neukradol ani nepoškodil, polícia ho obvinila z prečinu porušovania domovej slobody. „Obvinený mal bez použitia násilia vniknúť cez neuzamknuté francúzske okno do bytu nachádzajúceho sa na prízemí budovy. V byte mal zotrvať až do príchodu majiteľa, ktorý ho našiel spať na gauči v obývačke,“ uviedol policajný hovorca Pavol Kudlička. Dodal tiež, že v prípade dokázania viny hrozia mužovi až dva roky za mrežami.

Apeloval tiež na obyvateľov, aby si dôkladne zamykali dvere a okná, vrátane podkrovia, poschodia, malých strešných či pivničných okien. „Páchateľ je schopný dostať sa do vnútra každým otvorom väčším ako ľudská hlava,“ dodal Kudlička.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.