Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Skutočne zvláštny kriminálny prípad sa odohral pred pár dňami v Handlovej. Ako píše aj portál My Horná Nitra, 24-ročný muž sa vlámal do jedného z bytov v meste. Zaujímavé ale je, že neprišiel kradnúť. Podľa polície z bytu nič nevzal. Prečo sa tam teda vlámal? Skrátka si chcel pospať. Po tom, čo sa dostal do bytu, sa natiahol na gauč a dal si šlofíka.

Hrozí mu basa

Objavil ho až majiteľ bytu, keď sa vrátil domov. Muž následne utiekol cez francúzske okno. Hoci nič neukradol ani nepoškodil, polícia ho obvinila z prečinu porušovania domovej slobody. „Obvinený mal bez použitia násilia vniknúť cez neuzamknuté francúzske okno do bytu nachádzajúceho sa na prízemí budovy. V byte mal zotrvať až do príchodu majiteľa, ktorý ho našiel spať na gauči v obývačke,“ uviedol policajný hovorca Pavol Kudlička. Dodal tiež, že v prípade dokázania viny hrozia mužovi až dva roky za mrežami.

Apeloval tiež na obyvateľov, aby si dôkladne zamykali dvere a okná, vrátane podkrovia, poschodia, malých strešných či pivničných okien. „Páchateľ je schopný dostať sa do vnútra každým otvorom väčším ako ľudská hlava,“ dodal Kudlička.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť