Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

V horách zasahoval vrtuľník. Nezachraňoval životy, likvidoval vulgárnu kresbu v snehu

Bolo potrebné ochrániť mravy mládeže (ktorá také kreslí každý druhý deň).


Divoká Aljaška je rajom pre fanúšikov zimných športov. Milovníci lyžovania, snowboardov, snežných skútrov a všetkých iných aktivít spojených so snehom sa v tomto mrazivom štáte môžu vyblázniť, čo im len srdce ráči.

Výnimkou nie sú ani umelci, kresliaci do snehu…

Ľudová tvorivosť

Web Unofficial Networks informuje o bizarnom incidente, ktorý sa udial v rekreačnom areáli Alyeska Resort. Na jednom z končiarov sa objavila do snehu narysovaná masívna kresba mužského pohlavného orgánu. Ide o dielo neznámej skupinky lyžiarov, ktorá svoj výtvor nakreslila pravdepodobne pod rúškom noci.

Cesta na končiar so sebou prináša prekonanie asi kilometrovej trasy s výrazným stúpaním. Viacerí milovníci hôr preto oceňujú odhodlanie partičky umelcov a vyjadrujú sa o nich obdivne. To najzaujímavejšie na celom príbehu ešte len príde!

Zasahoval vrtuľník

Obrázok orgánu bol skvelo viditeľný pre všetkých návštevníkov areálu Alyeska Resort, čo manažéra dosť znepokojilo. Proti tomuto aktu vandalizmu sa rozhodol zasiahnuť a na miesto preto vyslal vrtuľník. Služba, ktorej zamestnanci zvyčajne sprevádzajú lyžiarov na horách, dostala za úlohu zvláštne zadanie.

Sprievodcovia sa obrovskú kresbu pokúšali rozdupať a ušetriť od nej zraky návštevníkov. Ako však môžeme vidieť na fotografii, zrejme to tak úplne nevyšlo. Konečný výsledok bol taký, že pipíš v snehu akurát získal ochlpenie…


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.