V hoteli vo Veľkej Británii môžeš kŕmiť žirafy z okna svojej spálne

Na apartmán čaká už vyše 9000 ľudí.

Zdroj: Shutterstock

V dnešnej dobe nie je už nič nemožné, a to ani spať pri levoch, či kŕmiť žirafy z pohodlia svojej spálne. Túto možnosť ponúka nový hotel vo Veľkej Británii. Informuje o tom portál LADbible.

Pridajú nový apartmán

Najväčší park so zvieratami v anglickom Kente, známy tiež ako Lympne Hotel & Reserve, je domovom pre viac ako 760 zvierat. Ponúka hosťom možnosť ubytovať sa v prestížnych a špičkovo vybavených chatkách, kde sa vonku pohybujú tigre a levy. Teraz sa k tomu pridala nová budova s názvom Giraffe Hall, kde sa dostanete do bezprostredného kontaktu so žirafami. Z pohodlia luxusného apartmánu ich budete môcť aj nakŕmiť.

Ubytovanie sa nachádza v pamiatkovo chránenej budove zo 16. storočia a má desať spální, ktoré poskytujú neuveriteľný výhľad na prírodnú rezerváciu. Napriek tomu, že apartmán ešte oficiálne neotvorili, v poradovníku na ubytovanie so žirafami už čaká 9000 ľudí. 

Horibilná suma

Hotel, ktorý prevádzkuje nadácia Aspinall, ponúka niekoľko netradičných zážitkov, vrátane apartmánu Lion Lodge, ktorý má výhľad smerom k leviemu príbytku. Vďaka obrovským oknám máte pocit, že sú tieto divé šelmy vašimi novými spolubývajúcimi. Podobný zážitok môžete okúsiť aj s tigrami či vlkmi. Izby majú vlastný balkón a malebný výhľad na more.

Cenník s apartmánmi pri žirafách ešte nezverejnili, ale prenocovanie v Lion Lodge, kde môžete stráviť noc len pár centimetrov od levov, stojí 1 750 libier (v prepočte 1960 eur). V cene je okrem samotného bývania zahrnutá aj fľaša šampanského na privítanie, prenájom golfového vozíka, anglické raňajky, obsluha a návšteva parku so zvieratami Howletts Wild Animal Park.

Ak máš záujem o pobyt so žirafami a nemáš hlboko do vrecka, zaregistrovať sa môžeš tu.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Japonský obchod zaviedol špeciálne rúška, ktoré robia personál sympatickejší

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME