Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

V dnešnej dobe nie je už nič nemožné, a to ani spať pri levoch, či kŕmiť žirafy z pohodlia svojej spálne. Túto možnosť ponúka nový hotel vo Veľkej Británii. Informuje o tom portál LADbible.

Pridajú nový apartmán

Najväčší park so zvieratami v anglickom Kente, známy tiež ako Lympne Hotel & Reserve, je domovom pre viac ako 760 zvierat. Ponúka hosťom možnosť ubytovať sa v prestížnych a špičkovo vybavených chatkách, kde sa vonku pohybujú tigre a levy. Teraz sa k tomu pridala nová budova s názvom Giraffe Hall, kde sa dostanete do bezprostredného kontaktu so žirafami. Z pohodlia luxusného apartmánu ich budete môcť aj nakŕmiť.

Ubytovanie sa nachádza v pamiatkovo chránenej budove zo 16. storočia a má desať spální, ktoré poskytujú neuveriteľný výhľad na prírodnú rezerváciu. Napriek tomu, že apartmán ešte oficiálne neotvorili, v poradovníku na ubytovanie so žirafami už čaká 9000 ľudí. 

Horibilná suma

Hotel, ktorý prevádzkuje nadácia Aspinall, ponúka niekoľko netradičných zážitkov, vrátane apartmánu Lion Lodge, ktorý má výhľad smerom k leviemu príbytku. Vďaka obrovským oknám máte pocit, že sú tieto divé šelmy vašimi novými spolubývajúcimi. Podobný zážitok môžete okúsiť aj s tigrami či vlkmi. Izby majú vlastný balkón a malebný výhľad na more.

Cenník s apartmánmi pri žirafách ešte nezverejnili, ale prenocovanie v Lion Lodge, kde môžete stráviť noc len pár centimetrov od levov, stojí 1 750 libier (v prepočte 1960 eur). V cene je okrem samotného bývania zahrnutá aj fľaša šampanského na privítanie, prenájom golfového vozíka, anglické raňajky, obsluha a návšteva parku so zvieratami Howletts Wild Animal Park.

Ak máš záujem o pobyt so žirafami a nemáš hlboko do vrecka, zaregistrovať sa môžeš tu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť