V Japonsku existuje firma, ktorá sa postará o dôstojný pohreb tvojej obľúbenej gumenej Anče

Táto služba by nevznikla, ak by o ňu nebol záujem.

Zdroj: dsdoll.com / commons.wikimedia.org

Japonsko je krajina trpiaca katastrofálne nízkou pôrodnosťou a malým počtom nových manželstiev. Zároveň sú tam veľmi rozšírené bábiky v životnej veľkosti, ktoré majú osamelým ľuďom nahradiť partnerov či partnerky. Jedna vec určite súvisí s tou druhou, ťažko ale povedať, čo je príčina a čo dôsledok.

S narastajúcou popularitou silikónových bábik sa vynára otázka, čo sa s nimi deje, keď sa poškodia, majiteľa omrzia, alebo sa objaví ďalší dôvod, prečo by sa jej niekto chcel zbaviť. V správne fungujúcom trhovom hospodárstve však podľa Mirror existuje služba na každú potrebu!

Human Love Doll Company tvrdí, že svoje podnikanie spustila na základe existujúceho dopytu. V japonskej kultúre je zaužívaný veľký rešpekt voči všetkým sochám a figúrkam znázorňujúcim človeka. Dokonca aj mnohé chrámy a svätyne umožňujú zorganizovať rozlúčku s obľúbenou bábikou.

Bábiky na sex sú aj v krajine vychádzajúceho slnka niečo, s čím sa človek veľmi nechváli, a nie každý by si trúfol zorganizovať rozlúčku v nejakom z chrámov. Human Love Doll Company preto ponúka dôstojný a diskrétny spôsob, ako sa s obľúbenou umelou spoločníčkou rozlúčiť. Spomínaná dôstojná rozlúčka môže spočívať v tom, že bábika je roztrhaná na kusy strojom.

K dispozícii sú tri rôzne služby: najlacnejšia v približnej hodnote 250€ predstavuje niečo, čo pripomína klasický pohreb, avšak pochováva sa viac bábik súčasne. Za 400€ môžeš dopriať bábike samostatnú rozlúčku. Pohreby sa konajú v Osake a vedie ich pornohviezda Rei Kato.

Najluxusnejší plán za 750€ dovolí zákazníkovi byť osobne priamo na pohrebe. Predtým, ako bude bábika roztrhaná, jej bude prečítaný list na rozlúčku. Majiteľ si na záver môže odniesť kúsok z pozostatkov ako pamiatku. Všetky tri balíky obsahujú spomienkové fotky a videá.

Hoci sa Human Love Doll Company špecializuje na bábiky pre dospelých, nijako nediskriminuje a našťastie je k dispozícii aj pre hračky a figuríny, ktorých (primárnym) cieľom nie je robenie lásky. Celkom ochotne ti zorganizujú rozlúčku s tvojím Woodym.

Toy Story Goodbye GIF - Find & Share on GIPHY

Nech pôsobí japonská firma akokoľvek divne a morbídne, aspoň z jedného hľadiska je prínosom pre celú spoločnosť. Služba zníži počet bábik, ktoré budú vyhodené do bežného odpadu a zopár ničnetušiacich ľudí bude ušetrených od doživotnej traumy, ktorá by ich postihla v prípade takéhoto nálezu na skládke:

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zvláštne, čudné a originálne profesie, o ktorých ste predtým možno ani nepočuli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME