Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Na niektoré otázky typu „keby bolo keby“ nikdy nedostaneš odpoveď, ale ak ťa niekedy zaujímalo, ako by to vyzeralo, keby sa ženy správali ako muži, tak si na tom najlepšom mieste. Dnes ti to totiž ukážeme. S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typicky mužských vecí a predstavili si, aké by to bolo, keby ich začalo robiť opačné pohlavie. Tak sa na to teda pozrime.

1. Rozkrok musí dýchať

„To bol ale deň,“ povie si a s hlbokým povzdychom sa vykydne na sedadlo v autobuse. Nohy rozčapí na Čínsky múr, tri sedadlá v prdeli, ale to vôbec nevadí, lebo nenávistné pohľady sú vždy lepšie, ako keby sa jej mala fuňa potiť. Tí ľudia okolo nej si predsa ani nechceli sadnúť, a ak náhodou aj hej, ich problém. Mali nastúpiť skôr. Veď ako sa hovorí, kto neskoro chodí, musí postáť, a ranné vtáča nepotrebuje investovať do detského púdra. Bodka.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Nepriestrelná baliaca taktika

Vonku sa zotmelo a pred barom stepuje partička chutne vyzerajúcich chlapcov. Mohol to byť celkom pekný večer, mohli sa zabaviť, vytancovať a potom unavene padnúť do postele, ale to by najprv mesto nemohlo byť plné pseudo alfasamíc s prievanom v dutine lebečnej. Myslia si, že im patrí svet. Detailne sledujú okolie, striehnu na svoju korisť, popod fúz sa chichocú, a keď majú pocit, že to nestačí, začnú po ňom vrieskať. Lebo presne na to dnes ľudia letia, že?

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Fotka sem, fotka tam

Chudák chalan sa nemá kam schovať. Na Instagram by mohol pridať fotku hoc aj v skafandri, aj tak by sa našla expertka s bytostnou potrebou vyjadriť, čo všetko by s ním porobila, keby si ho dal dole. Na online zoznamkách to nie je o nič lepšie. Hentá sa tvári, že chce vzťah, ale v skutočnosti by sa len nechala ohnúť, tamtá by najradšej, aby na ňu za dve stovky našťal… nádherný to svet, v ktorom žijeme. A keď už sa na chvíľu zdá, že sa vody upokojili – BUM. Fotka s explicitným obsahom, o ktorú sa nikto, vôbec nikto neprosil.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Sporadická strata pamäti

„Hups,“ vypadne z nej hneď, ako začne byť nad slnko jasné, že dnes nie je len taký bežný utorok. Torta na stole, sviečky zapálené, fešák sa nahodil, no celá predstava narodeninovej idylky spľasla v momente, keď sa jeho srdca šampiónka dovalila s prázdnymi rukami a začala rozprávať historku o krave Petre z marketingového, ktorá si dovolila kúpiť rovnaké lodičky. „Ty nevieš, aký je dnes deň?“ pýta sa jej skleslo. A ona netuší. Nemá ani páru.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Prales a videohry

Taký bežný pohľad – žienka domáca vo svojom prirodzenom prostredí. Zásteru vymenila za vyťahané nohavičky, varechu za ovládač od hracej konzoly a teraz si spokojne, chlpatá a smradľavá, popod nos nadáva, že nevie prejsť misiu. „Zlatko, nepôjdeme sa niekam vyvetrať?“ pýta sa jej frajer s malou dušičkou, no odpoveďou mu je len akési chrčanie. Pochopiteľne. Veď teraz sa to nedá stopnúť, tak prečo sa nejde radšej rozprávať so stenou?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Chrrchrrchrr… fľusk!

„Takému peknému chlapcovi sa cigareta do úst nehodí,“ pristaví sa pri náhodnom chlapíkovi, čo sa o jej názor vonkoncom neprosil, a na znak dominancie si zapáli tiež. Lebo ona môže. Fakt, že sa narodila s prievanom medzi nohami, jej totiž dáva výsostné právo starať sa do toho, čo si zvyšná časť populácie pchá do úst. Je to nemiestne? Určite nie. Je to skrátka tak. A komu sa nepáči, nech sa utopí v tej grandióznej fľuske, ktorou pár metrov dozadu počastovala chodník. Tak mu treba.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čítaj ďalej: Takto by to vyzeralo, keby sa muži správali ako ženy


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť