V Las Vegas si môžeš obľúbenú pizzu vybrať z prvého „pizza automatu“

Prvý automat svojho druhu začal fungovať v Spojených štátoch.


Kúsok pizze z automatu? V blízkej budúcnosti sa to možno stane realitou na celom svete. Momentálne si podobný „pizzový automat“ môžu vyskúšať návštevníci hotela Linq v Las Vegas. Umiestnila ho tam spoločnosť Cake Boss, za ktorou stojí kuchár Buddy Valastro.

Zákazníci si môžu pizzu vychutnať kedykoľvek, počas siedmich dní v týždni, 24 hodín denne. Kúsky pizze sú pečené v malej rúre, ktorá sa nachádza priamo v automate. Ceny sa rôznia, ale pohybujú sa v hladine 9,99 dolára (kúsok cez 10 eur) a vyššie. Tento automat je zároveň vôbec prvým svojho druhu.

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia


Tagy:
REKLAMA
Dušan Šutarík
Vyštudoval som Vysokú školu múzických umení v Bratislave a venujem sa prevažne filmovým a seriálovým témam. Informujem o novinkách v slovenských kinách aj na streamovacích platformách a prinášam zaujímavosti zo sveta filmov a seriálov.Občas píšem aj o aktualitách, technológiách alebo virálnych správach. Vo voľnom čase sa venujem písaniu poézie. Ak máte nápad na článok alebo tip, napíšte mi na dusan.sutarik@gmail.com
Najčítanejšie
Podobné