Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

V Londýne sa objavili muži s transparentmi, podľa ktorých podviedli svoje priateľky. O čo šlo?

Reakcia na sociálnych sieťach bola rozpačitá.

Trest za neveru. Ako píše portál LADbible, pred niekoľkými dňami sa v Londýne začali objavovať muži s kartónmi, na ktorých bol jasný odkaz: „Vo štvrtok som podviedol svoju priateľku a toto je môj trest!“ Na prvý pohľad sa tak zdá, že postávanie v londýnskych uliciach s touto „tabuľou hanby“ je trest za neveru, ktorý pre mužov pripravili ich partnerky. Netrvalo dlho a fotky týchto neverníkov sa začali objavovať na sociálnych sieťach.

Reklamná kampaň, ktorá vzbudila hnev

Vzhľadom na to, že mužov s týmito transparentmi videli v rôznych častiach Londýna, sa však zdá, že ide len o svojskú reklamnú kampaň. To sa napokon aj potvrdilo, keď tvorcovia zoznamovacej aplikácie Thursday (v preklade: štvrtok) tieto incidenty okomentovali reakciou: „Neschvaľujeme podvádzanie.“

Je teda jasné, že na svoju aplikáciu chceli upozorniť čo najviac ničnetušiacich ľudí. A to sa zrejme aj podarilo, keďže príspevky sa na internete stali veľmi rýchlo virálnymi a pozbierali niekoľko pobavených komentárov. Veľa ľudí si ale neodpustilo ostrú kritiku. Spoločnosti vyčítali, že marketingovú kampaň postavila na podvádzaní partnera.

Spoločnosť mala už v minulosti problémy pre kontroverzné tweety, z ktorých sa zdalo, že sa vysmieva ľuďom, ktorí sú single. Uvidíme, ako veľmi jej image poškodí táto reklamná akcia.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť