Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

V nákupnom centre naháňali stovku husky psíkov, ktoré ušli zo psej kaviarne

Psíky si nádych slobody skutočne užili.


V nákupnom stredisku v provincii Guangdong v juhovýchodnej Číne mali postarané o poriadny rozruch. Pracovníci kaviarne naháňali stovku huskyov, ktorá im ušla. A vyzbierať všetky pojašené psy veru nebolo vôbec jednoduché. O prípade písal web South China Morning Post.

Ako deti na ihrisku

Rovnako ako v Európe, aj v Číne sú stále populárnejšie kaviarne, v ktorých návštevníkom robia spoločnosť psy, mačky či iné zvieratá. Ak si niekedy takýto podnik navštívil, tak vieš, že pri vstupe a odchode si treba dať dobrý pozor na to, aby boli dvere dobre zatvorené. To je práve to, čo podcenil jeden z návštevníkov kaviarne obývanej stovkou psov husky.

Prípad sa stal 12. marca a ku psej kalamite prispela aj návšteva majiteľa kaviarne, s ktorým sa psíky nevideli dlhú dobu. Vzrušené psy využili príležitosť vytvorenú zle zatvorenými dvermi a vybehli do priestorov nákupného centra. Ušiel každý jeden pes z kaviarne.

Incident je dobre zdokumentovaný videami z mobilných telefónov, ale aj z bezpečnostných kamier. Na záberoch môžeme vidieť, že chlpáči si pohyb v priestore plnom podnetov užívajú naplno a pripomínajú malé deti, ktoré sa po veľmi dlhej dobe dostali na ihrisko.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ako často kŕmiť psa? Výsledky novej štúdie prekvapili aj samotných vedcov

Stihol ich chutný trest

Upratať psy naspäť do kaviarne nebolo vôbec jednoduché a kým ľudia z kaviarne naháňali stovku huskyov, okoloidúci mali postarané o zábavnú šou. Pracovníkom kaviarne sa ich niekoľko podarilo zahnať podobne ako stádo oviec.

Tie najviac pojašené psíky však museli zbierať po jednom a v rukách ich zaniesť naspäť. Žiaden pes neopustil obchodný dom, všetky boli navrátené. Zamestnanci kaviarne zažartovali, že huskyovia boli za svoj útek potrestaní tak, že od svojich opatrovateľov dostali chutné kuracie stehná.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.